Viikko 50/2008
Maanantaina kävin hakemassa uuden ajokortin poliisiasemalta (toivottavasti tämä uusi pienempi ajokortti pysyy paremmin lompakossa).
Tiistaina yksi kiinteistövälittäjä kävi arvioimassa minun huvilan.
Keskiviikkona kävin päivällä katselemassa uutta talviautoa itselleni sillä seurauksella että läksinkin illan Iisalmen keikalle Chevrolet Captivalla. Iisalmelle päästyäni suuntasin suoraan A.Le Klubiin jossa minun illan keikkakin oli. Oli kiva nähdä että paikalle oli tullut yksi sellainen tyttö jonka kanssa olin tehnyt videonkin sekä yksi tyttö jonka kanssa olin suunnitellut tekeväni videon jossain vaiheessa. A.Le Klubissa oli ensin kanta-asiakkaiden pikkujoulut 20.00-22.00 joissa minä esiinnyin 21.30, jonka jälkeen ravintolaan laskettiin sitten muitakin kuin kutsuvieraita. Noin 23.00 minä läksin yhden tytön asunnolle, seksihän se oli tietty päälimäisenä mielessä mutta ajattelin kyllä jäädä hänen luokseen yöksikin. Seksin harrastamisen jälkeen minua ei kuitenkaan väsyttänyt ja mielessäni alkoi pyöriä se tyttö jonka kanssa olin suunnitellut kuvaavani jossain vaiheessa sen videonkin ja niinpä minä suuntasin kulkuni takaisin A.Le Klubille. Matkalla poliisitkin pysäytti minut ja puhallutti, mutta matka sai jatkua sillä minä olin ollut ihan vaan vesi/maito/energiajuoma linjalla. A.Le Klubille päästyäni bongasin tuon videoiden tekemisestä kiinnostuneen tytön suht nopasti, tai itse asiassa hän bongasi minut ja päätimme lähteä "koeajamaan" Chevroletin sisätiloja. Ajoin Chevyn parin korttelin päähän Rantakadulle, pysäköin siihen ja sitten alkoikin Captivan koeajo. Etupenkit sai kätevästi lähes vaakatasoon, mutta silti minun mielestä parhaaksi vaihtoehdoksi osoittautui panna takaapäin takapenkillä. Kyseessä ei kuitenkaan ollut mikään kestotesti, niinpä koeajo oli alta tunnissa ohi ja me ehdimme vielä takaisin baariin jossa osa porukasta jo ihmettelikin että mihin minä olin taas kadonnut. Valomerkin jälkeen läksimme sitten vielä jatkoillekin hotelli Koljonvirtaan. Jatkoilla oli aluksi 4 miestä ja 3 naista, mutta jossain vaiheessa tasoitimme tilanteen sellaiseksi että sinne jäi minun ja yhden toisen kundin lisäksi vain kaksi tyttöä eli ns. tasaparit. Suurimman osan ajasta touhu oli melkoista vekslaamista, sillä toinen tytöistä ei oikein tiennyt mitä hän olisi halunnut kun toinen taas tuntui siltä että olisi ollut valmis mihin vaan mutta hänen kaverinsa läsnäolo hiukka jarrutti toimintaa. Minä nimesinkin tuon vähemmin aktiivisen tytöt moraalinvartijaksi, mutta joskus kuuden jälkeen aamulla moraalinvartija sitten yllätti minut. Toinen tytöistä oli lämmitellyt minut täyteen mittaan ja läksi sitten käymään toisen kundin kanssa vessassa jolloin tuo moraalinvartijaksi nimeämäni tyttö suurinpiirtein repi omat vaatteensa yltään, nykäisi peiton pois minun päältä ja syöksyi ratsastamaan minulla ihan hulluna mainiten että:"tässä sinulle moraalinvartijaa". Täytyy myöntää että oli kyllä ihan miellyttävä "raiskaus". Kaikki hyvä loppuu kuitenkin aikanaan ja niinpä tyttöjenkin piti sitten lähteä omille teilleen, samoin kuin minun piti lähteä ajelemaan kohti Mikkeliä.
Torstai alkoi siis suoraan ilman hetkenkään nukkumista ja sen tuntuinen oli ajomatkakin Iisalmesta Mikkeliin. Mikkelissä vaihdoin alleni oman autoni ja ajelin kotiin jossa menin välittömästi peiton alle ja nukkumatin maailmaan.
Perjantaipäivä meni huvilalla yhden naisen kanssa vehdatessa ja uskomatonta mutta totta, ajoin kotimatkalla Jeepin ojaan kun tuli hiukka leikittyä eräällä sivutiellä mutta onneksi Wrangler tuli omin avuin ylöskin ojasta.
Lauantaina läksin jo yhdeksän aikaan aamulla Helsinkiin, sillä menin käymään Porsche Centerissä tsekkaamaan pari Ferraria ja yhden Porschen jotka voisivat olla potentiaalisia ensi kesän kesäautojani. Porsche Centeristä suuntasin Härskin luokse videokameratesteihin. Videokameratestien jälkeen kävin moikkaamassa sukulaisiani jonka jälkeen kello olikin jo sen verran että oli aika suunnata Corveten keula kohti Malmia ja raskaskoneasentajien pikkujouluja. Onneksi kyseisissä kemuissa oli muitakin kun vain raavaita miehiä jotka asentaa raskaita koneita, itse asiassa kyseisissä pikkujouluissa oli aika lauma todella seksikkäitä naisiakin ja minun lisäksi siellä oli esiintymässä naisstripparikin. Minä en kuitenkaan ehtinyt jäädä kyseisiin kemuihin kovin pitkäksi aikaa vaan läksin hakemaan Melanya kyytiini ja viemään hänet ravintola Il Trenon pikkujouluihin joissa hän vetäisi pari settiä, joiden jälkeen matka jatkui vielä yhden kaverini pikkujouluihin joissa Melany esiintyi yhden kerran. Helminen pyyteli meitä vielä Miljonääri Klubillekin, mutta kerrankin järki voitti tunteen ja minä päätin lähteä ajelemaan kohti Mäntyharjua ja omaa sänkyä.
Sunnuntaina oli kiva herätä omasta sängystä ja laiskotella juuri niin paljon kuin huvittaa.
PS. Länsi- ja Itä-Savo lehdissä oli 11.12 minun haastattelu josta lyhennetyn version löytää osoitteesta http://www.lansi-savo.fi/Torsti/8708024.html 11.12 julkaistiin myös Playboy elämää Suomessa video(K18), sen löydät osoitteesta http://www.aikuisvideo.com/video/index.php?p=video&id=291