Mikä mua vaivaa kun en...
Mikä mua vaivaa kun en pääse lähtemään huonosta suhteesta? Jossa mua ei rakasteta, pitäis laittaa oma elämä kuntoon ei sitä kukaan muu tule laittamaan. Mä olen säälittävä roikkuja ja rakkauden kerjäläinen, oikein vituttaa.
Mikä mua vaivaa kun en pääse lähtemään huonosta suhteesta? Jossa mua ei rakasteta, pitäis laittaa oma elämä kuntoon ei sitä kukaan muu tule laittamaan. Mä olen säälittävä roikkuja ja rakkauden kerjäläinen, oikein vituttaa.
17 kommenttia
Anonyymi
21.4.2010 11:29
Eikö kalenteriin katsominen auta? Päivät muuttuu viikoiksi ja viikot vuosiksi. Vähän uskoa ja selkärankaa. Ei saa olla saamaton pelkuri ja vellihousu, kun on kyse omasta elämästä eika toista tilaisuutta saa. Se on yksi suurimmista harhoista aina mitä ajattelee, että 'jos nyt erotaan niin jään loppuelämäksi yksin ja elämä on kamalaa'. Vai haluatko miettiä vanhuksena puolivihanneksena sängynpohjalla et oisko sittenkin pitänyt tehdä silloin jotain toisin? Tsemppiä!
Anonyymi
21.4.2010 11:33
Jätä se sika!
Anonyymi
21.4.2010 12:14
Jos sulla ei ole lapsia, niin lähde ihmeessä menemään! Silloin se lähteminen on vielä helppoa. Mä tein ton viitisen vuotta sitten, enkä ole katunut.
Anonyymi
21.4.2010 12:51
1) avaa ovi
2) kävele ulos
3) paiskaa ovi kiinni perässäsi
Anonyymi
21.4.2010 13:00
nainen ja 39?
eiks olis jo aika ostaa hautapaikka?
jos lapsia ei vielä ole niin tuolla iällä niitä ei enää tule.
Anonyymi
21.4.2010 13:40
Suurin osa ihmisistä elää epätyydyttävässä suhteessa, eikä minnekkään ole kirjoitettu, että niin ei pitäisi olla.
Anonyymi
21.4.2010 13:55
No mut kato sullahan alkaa olla jo ikää sen verran, että ei sitä enää montaakymmentä vuotta tarvitse kituuttaa... Eiköhän se viikatemies sit aikanaan erota teidät toisistaan... Tosin siinä vaiheessa voi jo vähän enemmän vituttaa kun ei aikanaan ollukkaan sitä rohkeutta... ;) Kerää ittes!!! Tää sinun elämä on sinulle tarkoitettu, tee valinnat sen mukaan!
Anonyymi
21.4.2010 14:08
Voisimme täällä luonani kerjätä yhdessä rakkautta lohtuseksin äärellä.
Anonyymi
21.4.2010 15:36
Vaimoni tapailee jotain luuseria joka luulee vaimoni olevan häneen ihastunut, vaikka kyse on vain seksistä.
Vaimoni palatessa aamuisin retkiltään, nauramme makeasti luuserille joka ei tajua, että tätä käytetään hyväksi...
Anonyymi
21.4.2010 16:14
olet vitutuksesi hyvin ansainnut
Anonyymi
21.4.2010 16:33
Tunnustaja vastasi itse omaan kysymykseensä;säälittävä roikkuja ja rakkauden kerjäläinen. Ei ihme että vituttaa.
Anonyymi
21.4.2010 17:58
Turhaa sä siellä lässytät, adoptoi neekeri lapsi, tai rupee myymään huumeita, niin mäkin teen, luxusta!!!!
Anonyymi
22.4.2010 00:14
Unohda kaikki mitä sulle on parisuhteesta kerrottu.
Unohda mitä sulle miehistä kerrotaan.
Unohda joidenkin muiden odotukset.
Sä et tarvitse ketään muuta ihmistä elääksesi oikean elämän ja ollaksesi oikea nainen.
Parisuhde on hyvä asia, sen pitäisi tuottaa iloa. Mitä muuta virkaa sillä on?
Anonyymi
22.4.2010 12:12
Lähdet vaikka meille.Laitetaan sua edestä ja takaa.
Anonyymi
22.4.2010 15:48
Olet aivan tavallinen nainen. Jotkut pysyy huonossa suhteessa ja jotkut väkivaltaisessa suhteessa ja oma elämä valuu hukkaan.
Anonyymi
22.4.2010 23:02
Ammu sitä äijää naamaan (haulikolla) niin kyllä sä sitten pääset siitä suhteesta eroon. Tsemppiä sisko, hauliko on ratkaisu!
Anonyymi
23.4.2010 03:35
Huono isäsuhde, huono itsetunto... Miehet... Kerää koko sarja! kyllä ne kriteeritkin sieltä sitten löytyy...