eilen sain viimein tiedon miikan kuolemasta. vittu!
kuolema on suurpiirteinen sana tässä tapauksesssa.paprua on tullut mulle liikakin ja se mua just epäilyttääkin. vittu. ku se kolisee enmmän kuin mikään zydeemi. mun on ikävä sitä miikan naurua ja sitä puhdasta iloa mitä se jätkä säteili, vaikka sil ei ollukkaan mikään hyvä olo vaa jälkkärit.
mä näin siinä itseni nuorempana, mut mun nuoruuttani ei kukaan varastanut , niinkuin tässä tapauksessa oli käynyt -tätä ei moni tiennyt -ainoastaan minä ja se yx joka on todella yksin-mä en lupaile että nostaisin ees pikkusormeeni sen hyväx.
vitunvtun vittu -on ystäviä joita vaan sanomme ystäväksi -minkä helvetin takia? on hyviä syitäkin, mut ne on yleensä tekosyitä.
kaverit tai ystävät ovat mulle ainakin sellaisia joista olemme me kavwerit toinen toisillemme vastuussa -jos näi ei ole, on turha puhua ystävyydestä. kiduttaessa esmes. huomaa ainakin ystävyden merkityksen.
meen ulos koiran kaa. metsässä on paremi itkee -kai oon siinäkin liian äänekäs. nyt on maanatai o…oon ollut 2 päivää ihan omissa maailoissani
-täytyy suree surut pois, et puhdistuu. muuten voi tulla kipeex.