Kaupunkishortsit tekevät paluun Valkoiset selluliittikoivet eivät koskaan poistuneet.
Luonnolliset kulmakarvat Huomaa monikko. Jos otsaasi komistaa unibrow, pinsetit esiin.
Näyttävät vyöt Viime kesänä sanoit sitä hameeksi, nyt voit kutsua sitä vyöksi.
Kevään alusvaatemuoti Joka kerta kun maksipöksyt tulevat muotiin, maapallon väestöongelma helpottaa hieman.
Eläinkuosit Leopardi on out, boa in. Tyypillinen käyttäjä, puuma, on yhtä pelottava molemmissa.
Löysälahkeiset trikoohousut printillä Joskus sitä miettii, onko Stella McCartney tosissaan vai vittuileeko hän asiakkailleen. Nyt, kun hän on yhdistänyt salihousut ja pyjamapöksyt, keissi lienee selvä.
Värjätty nahka Pradan, Fendin ja Salvatore Ferragamon mallistoissa nähdään huippumuodikasta punaista nahkaa. Suomalaisille auringonpalvojille tiedoksi: omaa nahkaa ei lasketa.
Karl Lagerfeldin arvostelukyky Chanelin pääsuunnittelija ilmoitti, että Adele on liian lihava. Naiskauneuden ylin tuomari on huonosti palsamoidulta ruumiilta näyttävä pappa, joka on viimeiset 45 vuotta katsellut käveleviä kukkakeppejä supertummien aurinkolasien takaa.
Kesäneuleet Viime kesänä Tommy Hilfiger lomaili Pohjoismaissa. Tänä vuonna kesämallisto on täynnä villapaitoja.
Beiget t-paitarintsikat palaavat kauppoihin Kun nämä paljastuvat paidan alta, on vain toivottava että rakkaus todella on sokeaa.
City – räväkkää sisältöä vuodesta -86. Kirjoitamme siitä, mistä puhutaan ja siitä, mistä pian tullaan puhumaan. Ilmaiseksi, suoraan sulle.
Seuraa meitä somessa ja tilaa uutiskirje, niin pysyt kärryillä!