Ihme kiukkupusseja tänään on liikkeellä :D
Mä sain nyt huutia siitä että kun en vieläkään ole ihmisten ilmoille lähtenyt vaikka loma. Mä sain uhkavaatimuksen että jos tänään mua ei saa liikkeelle keskustaan kattelee iltaelämää niin mun puheluun ei vastata loppuviikkoon. Pientä pakkopullaa nyt tuntuu olevan ilmassa. Mitäs te mua vainootte hitto mä jo sanoin. Ihme kiukutteluu höh.
No kyllä mä lähden ulos mut autolla mennään ja mieluiten sit johonkin missä bilispöytä.
Voi olla että nyt sit on parempi lähtee vaikka yleensä moinen saa mut nousee kantapäille jos liiaksi tuputetaan jotain asiaa.
Ihan jees se on lähtee kattoo mikä meininki ,eipä tuo paha rasti oo.
Käytiin tossa kaupungilla ja muuten poikkesin sinne seksikauppaan kun osui matkanvarrella silmään :O)
Mä voin kertoo että siellä on tosi hienoja alusasuja ja oikeesti jos haluaa kenties jotain sellaista mitä ei välttämättä monella oo niin sinne kantsii mennä.
Mä kattelin jos jotain kivoja toppeja osuisi silmään ja tulihan tuolta ostettua sit sillai ihan wau toppi.
Se voi olla että moni aattelee että tuolta liikkeestä ei löydy mitään muutakuin niitä halkioalusasuja ym..mut siellä on kauniita rintaliivejä , korsetteja ym..
Hiih ja kyllä siellä on niitäkin asuja mitkä saa hymyn huulille.
Juuh ja mitä en tod laittaisi itseni päälle.
Edelleenkään nuo norsualushousut miehille mitä oli eivät saaneet kyllä minussa herämään muutakuin öklötystä ,sorry.
Suosittelen kuitenkin miehiä ilahduttamaan kauniinpaa osapuoltaan menemällä sinne ostoksille ja niinkuin tiette uusilla asuilla ilahdutatte myös itseänne koska saatte niitä katsella!
Ensikerralla pitää oikeen ajan kanssa tutkailla mitä muuta mielenkiintoista käteen osuu :D








6 kommenttia
kimero
22.7.2008 19:04
mä ajattelin kanssa bilettää tänään huolella ... Tosin kotona kääpiöiden kanssa ... joten toi seksi saa siis jäädä hamaan tulevaisuuteen :)
kimero
22.7.2008 19:10
hellurei - jos tollasen ostit niin .... voe mahoton :)
dont_touch
22.7.2008 23:27
jos toi on pelkästään "wau" toppi, niin mä oon paavi - hallelujaa !!
vonStackelbaum
22.7.2008 23:41
Heh, mä luulin oikeesti olevani ainoo joka pitää niitä norsukalsareita aidosti mauttomina, kiitos kannatuksesta!
kimero
24.7.2008 14:24
juu ei kiitos norsukalsareille ... mutta jos löytyisi jotain kokoluokkaa "päästäinen" voisin kenties harkita ... saattais sopia paremmin :D
Tosin toisaalta "kaverit" väittää että mulle sopii kaikki mikä hyvin peittää .... :)
Anonyymi
5.12.2021 10:57
Täältä löydät pian seksiä, suhteita, Deittailua --> http://dating24.me