tiedän, tänään ei ole sunnuntai. tuntuu vaan ihan siltä. menee välillä nää päivät ihan sekasin.
eilen aamulla tosiaan heräilin jo viiden aikaan enkä sen jälkeen saanu nukuttua. onneks l soitti jo puolenpäivän aikaan ja lähettiin kahville/syömään. sitte tultii tänne ja katottii jos löytyis mökki uudeks vuodeks. ja kyllähän se löyty!
keski-suomessa, kaks kerrosta, rantasauna, isoja terasseja/parvekkeita 4 kpl, 140 neliötä jne. oltiin ihan varmoja et se on varattu mut ei oo ja me otettiin se! siellä siis uudenvuoden bileet hyvien ystävien kanssa. ja se on halpa. laskeskeltiin, että se tekee semmoset 45 e/pää/vko (: jipii!
aamulla heräiltiin l:n kans joskus yhentoista aikoihin ja sit iltapäivästä lähettiin pakkailemaan l:n kamoja. eipä paljon pakattu mut jotain kuitenkin.
h tuli ja ajateltiin illalla vähän riipasta. ei kyllä kauheen myöhään jaksa olla kun on jääny noi yöunet viime aikoina aika vähälle.
plääh, ei jaksa kirjottaa enempää. pakko mennä nukkuu hetkeks.