Radiosarjakuvia vaihteeksi

  • Tomi

1 - Fysiikan nero jolta on kaikki raajat amputoitu suuntaa vastaanottamaan Nobelin palkintoa, sellasella kärryllä jota ohjaa suuhun menevällä joystickillä.
2 - Palkinnonlahjoittaja heittää pienen huulen ennen kuin ojentaa palkinnon: - Sinulla ei ainakaan ole peukalo keskellä kämmentä näissä fysiikan asioissa..
3 - Kun palkinnonlahjoittaja ei tiedä minne viskaisi Nobel-pokaalin, niin törkkäiseepä sen vastaanottajan suuhun.

1 - Äijä jolta on amputoitu kaikki raajat on ottanut yliannostuksen Viagraa, eli elin on jämähtänyt ikuiseen jökötykseen. Hän on kuitenkin saanut mahdollisuuden operaatioon jolla tuo kamala vaiva voitaisiin korjata.
2 - Omaiset tulevat sairaalahuoneeseen ennen operaatiota kannustamaan.
3 - Omaisten puhekupla: No me pidetään kaikki sormet ja varpaat pystyssä että se leikkaus menee hyvin.

1 kommentti

Anonyymi

5.12.2021 10:48

Täältä löydät pian seksiä, suhteita, Deittailua --> http://dating24.me