Kyl se nyt vaan on niin…

..että kun kasvatin nuo typerät hiukset päähän, niin kaikki kredibiliteetti katosi. Ostin bisseä ja multa kysyttiin paperit samalla kassalla eri henkilön toimesta toistamiseen about kuukauden sisällä. Ei oo helppoa ei….

..että kun kasvatin nuo typerät hiukset päähän, niin kaikki kredibiliteetti katosi. Ostin bisseä ja multa kysyttiin paperit samalla kassalla eri henkilön toimesta toistamiseen about kuukauden sisällä. Ei oo helppoa ei.

Joo, jos sitä nyt vähän viikonlopun kunniaksi ottais olutta, kun paikat meni muutaman treenin jälkeen niin tukkoon, että pakko on levätä pari päivää. Tokihan tervettä olisi jos sen levon suorittaisi täysin ilman alkoholia, mutta eipä jaksa nyt kiinnostaa. Henkinen hyvinvointi ensin. 😀

Mulla oli tuossa äsken tosi hyvä idis, minkä aioin kirjoittaa, mutta nyt vähän hakee. Ehkä se kohta palaa mieleeni.