Hullua on elämä! Kun en...
Hullua on elämä! Kun en ole mikään bodattu, jumpattu tai mikään komeakroppainen ja välillä naisrintamalla aivan kuollutta, niin sitten voi käydä näinkin:
Illalla tapaan baarissa yhden tutun naisen, meille ja sänkyyn. Upeaa naimista ja tämä lähtee aamulla kotiin. No meikä nukkuu, kunnes herää puhelimen soittoon: Yksi entinen jokusen vuoden takaa otti yhteyttä, tavattiin ja kas - meikäpojan luo ja mitä tapahtui, aivan -naitiin.
Siinä oli jo lottovoittoa tälle pojalle, mutta kun vuorokausi taipui iltaan, niin törmäsin naiseen, kenen kanssa ollut pidempään silmäpeliä ja nyt se päättyi sänkyyn. Huh-mikä vuorokausi.
Toista kertaa en varmasti koskaan 3 eri naista saa vajaan vuorokauden aikana.






15 kommenttia
Anonyymi
18.1.2007 18:10
Onneksi olkoon!
Mahtava juttu, mulla on enkka vain kaksi/vrk. Samoista lähtökohdista tietenkin.
Anonyymi
18.1.2007 18:32
Hyvä päivä, mä olisin ehkä saman vuorokauden aikana laittanu vielä lotonkin vetämään.
Anonyymi
18.1.2007 18:43
Tuo on sellainen once-in-a-life-time juttu meille taviksille miehille. Pelimiehet on toki juttu erikseen. Olen jo haudannut haaveeni omasta vas´taavasta, mutta kun katsoo ikääsi, niin alkaakin toivo pilkottaa. Ei muutan kun ootellaan sitä omaa onnenpäivää. Ja minä ainakin kiikutan toisen panon jälkeen sen loton kiskalle!
Anonyymi
18.1.2007 20:45
vetoaa alhaisiin tunteisiini. Well done!
Anonyymi
18.1.2007 21:26
todella kunkkua! tuplat on ollu mulla kerran, ja viikonlopputriplat |__| noin lähellä. mutta kuinkas kävikään: yhden kanssa tuli riitaa, toinen joutui perumaan treffit ja kolmannella oli verenvuodatuspäivät joista unohti mainita.
mutta mahdollista tuo on, kun tähtien asento on oikea!
Anonyymi
18.1.2007 22:25
No vitjat! Aika hyvin! Itselläni paras on sinkkuna kolmena peräkkäisenä päivänä eri nainen. Jäin bileissä yhden muijan luo yöks, siitä seuraavana päivänä tuoreahkon deittini luo ja seuraavana päivänä kotikaupunkiin eksäni alias fuckbuddyni luo... Tuo eka muija oli tuhnu, toka vähän outo mut pantava, ja eksäni kans ollaan nykyään naimisissa ja on lapsi..!!!
Anonyymi
18.1.2007 22:33
No joo joo onpas upea suoritus tapu tapu... Mä mieluummin nussin koko päivän samaa tyyppiä oikein huoella ja pidän vähän tasoa yllä siinä mitä nussin.
Anonyymi
18.1.2007 23:27
Ja panithan varmasti kaikkia paljaalla?
Anonyymi
19.1.2007 10:12
Im just a dreamer, I dream my life away-ay-ayyy
Anonyymi
19.1.2007 12:18
Siellä se äijänkäppänä runkkaa ja näkee päiväunia, Keravalla tietenkin
Anonyymi
19.1.2007 16:27
"Hyvä päivä, mä olisin ehkä saman vuorokauden aikana laittanu vielä lotonkin vetämään"
repesin :D
Anonyymi
19.1.2007 16:29
oletetaan et toi olis totta, mut mitä helvetin hienoo siinä on?
ja muka olis viä 40 vuotiaan äijän suusta, mä ymmärtäsin ton 20 vee pojun suusta.
arvot taitaa olla pikkusen sekasin jos on hienoa panna nii montaa, nii usein, kun on mahdollista,
säälin sinua.. :,((
Anonyymi
19.1.2007 23:57
Onnea! Ihan tajuton flaksi! Tuohon ku pystyis... No joo, kolme kertaa päivässä samalta tyypiltäkin kävisi... :)
Anonyymi
22.1.2007 15:01
Anonyymille, jonka elämänarvot sekaisin: Mä en kertonut, tapahtuiko toi viimeviikolla vai esim. vuosi sitten. Mutta sama se, sä et edes elämänarvojesi takia osaa/uskalla/taida paljastaa edes sukupuoltasi, joten päättelen, että sinusta on tehty eunukki. Mutta kiitos kaikille kommentoijille! Ja parasta tässä on se, että kuulin eilen yhden n.60v herran kertoneen ed. viikonlopustaan.... -pisti paremmaksi! Että ne arvot....
Anonyymi
28.1.2007 19:10
^whaat?? soot kuule väärällä osastolla. Suljetulle!