Jotkin kaverit käy...

Jotkin kaverit käy Virossa, jotta saavat ulkomaista pimpsaa, mutta musta suomalainen on paras. Ei tartte pelätä, että pili on seuraavana päivänä röpelyias, mitä se sitten tarkoittaakin. Mutta se suomalainen pimpsa on nin ihanaa.

  • 34 v mies

11 kommenttia

Anonyymi

12.7.2004 13:18

Kiitos, tuo piristi päivääni :)

Anonyymi

12.7.2004 14:24

Muistapa poika se kondomi Suomessakin.

Anonyymi

12.7.2004 19:50

pinestä se on päivän piristys joillain kiinni...

Anonyymi

13.7.2004 02:41

Ja vitut! Itse pyrin välttämään kaikkea Suomessa valmistettua. Kauraryynitkin käyn ostamassa viiden kilsan päästä Lidlistä, vaikka ois kauppa ihan vieressäkin.

Anonyymi

14.7.2004 00:28

Kyllä suomalaisessa on laatua. mies22 muuta vaikka saksaa, usko tai älä mut ei me sua niin paljon kaivata. Ilmottele toki jos joku suomalainen antaa sulle, luulen ette oo ikinä saanu.

Anonyymi

15.7.2004 03:58

kyl mä ennemmin suomalaista panen ku jotai neekeriä, vaik en rasisti ookkaa..

Anonyymi

15.7.2004 15:39

Mut se haluu mustaa suomalaist, huomatkaa. Ei taida olla ihan helppoa.

Anonyymi

16.7.2004 00:50

Mikä on musta suomalainen?

Anonyymi

16.7.2004 11:22

Sillä on kai pigmenttivika, kuin sill Michael Jacksonillakin.

Anonyymi

20.7.2004 10:03

Se johtuu vaan siitä että me suomalaiset naiset ollaan ihania, ei ainoastaan se pimppa..

Anonyymi

6.8.2004 09:13

Kyllä ulkomailtakin voi löytyä ihan kivoja naisia ja kokemuksia. Itse kävin viime kesänä Saksassa ja kadulla minua tuli jututtamaan sellaisen 40 nainen, jolla oli kivan leveä takapuoli, johon ihastuin. Hän kertoi että on työttömänä ja halusi että lähtisin katsomaan hänen hotellihuonettaan. Lähdin hänen mukaansa, kävelin vähän perässä ja minulla alkoi seisomaan. Kun pääsin hänen kanssaan hotelliin niin kysyin että voinko käydä suihkussa kun oli kamala helle. Kävin suihkussa ja kun tulin pois hän otti suihin ja sitten eikun päälle vaan. Minulta tuli melko nopeasti. Olin hetki sitten käynyt huoratalossa eikä ollut ruvennut seisomaan ollenkaan, rahat meni hukkaan (kaveri maksoi). Nyt minulta tuli kuitenkin melko pian ja kehuin naista että se on paljon parempi kuin nuo naiset tuolla huoratalossa. Varmaan naisen kertoma tarina vaikutti minuuna tai sitten se leveä takapuoli.