kallein pano

Kerran lensin exäni luo helsinkiin täältä oulusta. Paneskeltiin hotellissa pari tuntia ja lensin takas. Yli 300€ oli liput, mutta ei kaduta. Hintansa arvoiset joka hetki. Takas lentäessä hymyilytti koko matkan.

  • elina_elina, 25 v nainen

5 kommenttia

Ääneenajattelija

8.9.2013 23:54

Tekisi mieli sanoa "lutka".
Ehkä kuitenkin parempi etten sanokaan.

Bisnesmies

8.9.2013 23:57

Maksoit siis panosta 300€ ja sait kaupanpäällisiksi edestakaiset lennot. Hyvä diili -lennot kun maksavat yleensä sen verran.

traitor

11.9.2013 08:36

Siis, hetkinen. Olet nainen ja 25-vuotias. "Maksoit" 300 € siitä, että pääsit harrastaan seksiä ex-miehesi kanssa. Ex-miehesi oli tässä tapauksesa kyllä ainakin melkein Gigolo, joka kyllä on miesten maailmassa se kunnian arvoisin ammatti johon kaikki salaa haluaisi. Nainen jos myy itteensä niin sitäpäs sitten vihaa kaikki.

Mijäs

20.9.2013 06:35

Hohohoho, miehet kuluttaa usein paljon enemmän rahaa saadakseen eikä silti edes saa.

maristi

26.10.2013 18:44

minä lensin ouluun helsingistä kundin luo, paneskeltiin hotelissa, mutta vietettin sentään koko yö hotellissa. hyvä aamiainen:).