Kolme eri muijaa...
Kolme eri muijaa kierrokses samaa aikaan, ja kuitenkin tuntuu että kukaan niistä ei nappaa paitti tietenki seksisuhteina. Ja joo tiedän kuinka väärin toiki on plaaplaa, mutta missä se oikea on? joka oikeesti tulee ja vie mukanaan.






8 kommenttia
Anonyymi
12.9.2011 10:01
Heh heh, todella säälittävä "tunnustus"! Oikeasti halusit vain elvistellä, jotta kerrankin tuntisit itsesi joksikin muuksi, kuin surkean keravalaisen duunarielämäsi vangiksi. Punkaharjulaisen siiderilorton pikkusormessakin on enemmän miestä kuin sinussa.
Anonyymi
12.9.2011 10:42
Sitä oikeaa ei ole ja rakkaus on runoilijoiden keksintö tai mielenhäiriö. Jatka vaan panemista, mutta varo, ettet laita siementä itämään.
Anonyymi
13.9.2011 13:02
Nuori mies ajattelee seksisuhteina ja naiset ovat ehkä rakastuneet täysillä. Ei mene tasan. Ellei joukossa ole samaa hakeva. Voi olla ettei seksi ole edes hyvää jos ei ole luottamusta ja kunnon suhdetta, näin se menee naisilla usein.
Anonyymi
14.9.2011 19:52
noh eipä tossa mitää egoamista ole, vaikka tossa nyt sen pääpointin ylinousi seksi, joka ei ollut ponttina tässä, vaan se että vaikka tarjontaa olisi muuhunkin kuin seksiin, ni itellä ei vaan nappaa tai saati edes löyty sitä yhtä ainutta ja oikeaa. Mut joo en tiedä, ja sori mut en oo keravalta enkä varsinkaan edes duunari ne hommat on ihan vitun perseestä :) ja sinähä ootki nii huiman kova mies et rupes ihan pelottaa uu :(( netis ku on niin helppo anonyymisti heittää sitä mitä et face2face välttis sanois, mut joo mua ei jaksa sun mielipitees kiinnostaa et mee sä tuulennussimavinkuheinävittuun :)
Anonyymi
15.9.2011 15:56
Johtuu siitä, että aloit heti oleen, etkä tutustunut ensin.
Anonyymi
17.9.2011 03:20
ei ton ikänen jätkä (=teini) vielä osaa edes ajatella mitään muuta kuin pillua. kyllä se siitä sitten kun kasvat henkisesti, jos kasvat...
Anonyymi
17.9.2011 19:26
Eivät tuon ikäiset sukupuolesta riippumatta ole kykeneviä ymmärtämään rakkauden henkistä ulottuvuutta. Olen pahoillani oli pakko kertoa rehellisesti, ettet tule kokemaan todellista rakkautta ennen kolmeakymmentä. Ikä voi olla vain numeroita, mutta todellinen minuus pukkaa aina jossain vaiheessa teinien joskus niin täydellisenkin ulkokuoren alta
Anonyymi
10.11.2011 12:16
Tee niille selväksi että haluat vaan seksisuhteen ja lopeta naisten tunteilla leikkiminen saatanan urpo!