Menin sitten kaverin kans...
Menin sitten kaverin kans sekstaileen baari-illan jälkeen :| Se on ollut minuun ihastunut jo yli vuoden ja pakit kerran jo antanu, ku ei silleen kiinnosta. No eikat tässä. Toivottavasti se ei nyt luule, että oon lämmenny siihen.






86 kommenttia
Anonyymi
21.1.2007 13:02
Hahhah, tuhnu :) Hei, älä luule... Ei luule. Rauha maas.
Anonyymi
21.1.2007 13:18
Jep, se halus vaan panna.
Anonyymi
21.1.2007 14:57
No nyt se vasta suhun onkin ihastunut.
Anonyymi
21.1.2007 17:17
No ei varmaan luule. Pillun saaminenhan ei ole merkki siitä, että nainen olisi lämmennyt sulle. Eihän?
Anonyymi
21.1.2007 20:37
Oih. mä olen suhun niiiiiiin rakastunut. Mennään naimisiin heti huomenna!!
Anonyymi
22.1.2007 07:43
Eiköhän sen kiinnostus loppunut kun huomasi että sä oot sängyssä tosi passiivinen, etkä edes vaivaudu ajelemaan itseäsi.
Anonyymi
22.1.2007 09:22
^ daa daa. Mee laatalle. *naur X)
Anonyymi
22.1.2007 09:45
^^
"Mies, 24 v
Tänään 07:43
Eiköhän sen kiinnostus loppunut kun huomasi että sä oot sängyssä tosi passiivinen, etkä edes vaivaudu ajelemaan itseäsi."
Näkisitpä vaan ;)
Anonyymi
22.1.2007 10:34
No mitä helvettiä sitten menit sekstaamaan sen kanssa jos ei kiinnosta? Eikö muualta irtoa? Vituttaa tollaset narsistiset lehmät jotka oikeen nauttii kun saa aiheuttaa toisille ihmiselle pahaa mieltä. Kuole pois.
Anonyymi
22.1.2007 11:02
^^ no tuu näyttää!
Anonyymi
22.1.2007 11:31
^vittu tollasilla ruikulimunilla ole kanttia mihinkään. Sen kun uhoat, mikä täällä muuten vinkuu? ai se on vaan tuuli nurkissa. Tuhnu
Anonyymi
22.1.2007 12:07
^ Hei lutka, ota vaan kiltisti se muna jo suuhun.. Vai pitääkö läppästä.. mmmf mmff mmff mff juuri noin.. nyt kurkunperukoille se huora.. mmff mfff mff slurps, ja mällit kurkkuun..
Anonyymi
22.1.2007 12:23
^ Pidä ruikku turpas kiinni. Kerran kun haukkaan niin sulta katoaa tämäkin vähä. Ja ei, se ei ole edes paljoa. Tuhnu!
Anonyymi
22.1.2007 12:24
^ Pidä ruikku turpas kiinni. Kerran kun haukkaan niin sulta katoaa tämäkin vähä. Ja ei, se ei ole edes paljoa. Tuhnu!
Anonyymi
22.1.2007 12:43
Kommentoinpas itse tunnustuksen sijaan näitä kommentteja. Ainoa asiallisen fiksu kommentti tuli Nainen 28:lta. Nainen 26 vaikuttaa ikäisekseen vielä todella epäkypaältä, liekö koskaan vielä ollut miehen kanssa. Muutoin samaa pikkupoikien päänaukomista, paitsi alussa pari kivaa sarkastista kommenttia hieman vanhemmilta miehiltä.
Anonyymi
22.1.2007 13:00
^...ja anaylsoidaan sekä ennakoidaan myös hieman tulevaa: luvassa on pikapuoliin aiemmista tunnustuksista tutta revittelyä "Suomi-lehmät vs. thai-työt". Suomalaisten miesten pienet pippelithän tuli tuossa jo hieman aiemmin sivuutettua, mutta luultavasti tämäkin kestosuosikki palaa vielä estradille.
Anonyymi
22.1.2007 13:33
mä oon ruikulimuna. 10cm pitkä ja 2,5 paksu. ruikkii mihin sattuu, eikä pysy sisällä. haluun tiukkaa thai-tyttöä =)
Anonyymi
22.1.2007 14:10
Nainen, 26 v
Tänään 12:24
Korjattakoon, lutkaseni. Just suck my cock... mff mfff mff mff... JA nyt se sun ruma leveä perse pystyyn, pannaan sinnekkin vähän isoa parrua.. apu aihh aihhhh aihhhhhh. JA NYT LUTKA sä imet loppuun asti kullia joka oli sun leveässä ahterissa.
Tuhnu, jos soitat päätäsi sua paukautetaan siihen päähän... Jatka sitä imemistä.. mfff mfff mff.. Joo lopuks sut heitetään alasti rappukäytävään.. Lutkan palkka.
Anonyymi
22.1.2007 14:30
^^^ Niin tiedä muiden pippeleistä, mutta itse voisin vaikka samantien ostaa liput thaikkulaan naimaan niitä upeita tiukkapeppuisia typyjä.. Ei mitään tälläisiä nainen 26v tapaisia läskiperseitä jotka vielä nalkuttaa joka asiasta.
Anonyymi
23.1.2007 00:32
^no teeppä se jos et muutakaan voi.
Anonyymi
23.1.2007 09:08
^Toki voin, dildo. Sinä taas et taida päästä edes siihen kuntopyörän päälle kun satula romahtaa.. Ei oo suunniteltu kestämään sun aiheuttamaa 300kN voimaa..
Anonyymi
23.1.2007 09:50
^ :) äläs nyt oo noin hyökkäävä. Sun parastas mä tässä ajattelin. Jokainen tekee niin kuin parhaaksi näkee ;) Ja ikäväksi pettymykseksi, en vastaa kuvaustasi fyysisesti, mutta se on onni, ettet sä näe mua tän tekstin takaa, sillä saattais muutoin mennä mieli palasiksi, kun luulot eivät olisikaan sitä mitä todellisuus. Dam.
Anonyymi
23.1.2007 10:10
Todellakin hyökkään.. Ajan Cv90, tahi leopardilla sun yli! Tosin en tiedä minkälaisen möykyn yli nämäkään laitteet kykenevät menemään.. JA aika kova paine se raskakuution räjähtäminen aiheuttaa.. Ehkäpä ihan kylkimiinan arvoinen paukku?
Mut joo todellakin on onni etten näe sua.. Mä nimittäin melkein aina oksennan kun näen naisella olevan viikset. Yäk... Ainiin Eiku damN!! En tiedä mitä padolla tarkoitit... tyhmä.
Anonyymi
23.1.2007 13:02
lutka 26v makkaraks! Rasvamakkaraksi!
Anonyymi
23.1.2007 13:07
^Voih, leikkiikö poju isojen poikien leluilla intissä?? panosta kuule kenttä ja kävele siihen. Helpottaa ihmeesti. Tuskin sulla on edes vaunuzettiä, tosin mistäs minä sen tietäisin...:O?
dam oli vain dee aa äm, niinku suameks, tiäkkö.
Ajattelin ensin, että voitais ikävästi olla jonkinasteisia tuttuja mut eip. Nyt ne epäilyksetkin katos, onneksi.
Anonyymi
23.1.2007 13:13
Sitpäpaitsi mitä sä oikeen räkyytät? etkös sä ollu sinne thaikkuihin menossa jokatapauksessa?
Ihan pöljä poika.
Anonyymi
23.1.2007 13:36
^joo, todellakin ei olla tuttuja. EN tiedä kui hölmö typy sä oot, mut mulle on alusta asti ollu selvää se etten sua tunne. En nimittäin tunne tyhmiä ihmisiä. Voi sinua reppanaa.
Juu, tietenkin mä olen päässy leikkimään kunnonleluilla intissä. Olenhan kunnon sotaherra. Sissiluutnantti ja pansarimestari. dee aa äm, ei tarkoita mitään, lutkaseni. Mielelläni panostaisin 100 kg TNT:tä allesi, ja varmuuden vuoksi vielä heksopentaania vyötärösi ympäri, mutta valitettavasti mahasi piiri on niin suuri, että RA:ta tuhlautuisi aivan liikaa. Toisekseen, rasva kyllä räjähtää ja palaa helposti tuolla 100kg:lla.. hmm vai voisiko sinusta tehdä ennemmin kynttilöitä, saippuaa tahi jopa 100000000000 x 10^10 kpl talipalloja talitiaisille ym. pikkulinnuille?
Anonyymi
23.1.2007 13:51
Mistäs sä sen tiedät ettei Dee Aa Äm mitään tarkoita? Meehän nyt pokkuroimaan sinne toimistoos..
Mikä vitun quiz tää sulle on?
Ja tuttuilu, sun kieliasus muistuttaa niin kovin erään Cityläisen kieltä, että Vaino Harha jutteli omiaan. Enkä mä tollasia tuhnuja irl...huhhuh!
Niin, olikos sulla se vaunuzetti?
Ja mä en edelleenkään ole mikään typy tai typykkä sulle. Tuhnu
Anonyymi
23.1.2007 13:57
Voi sua tytön tyllerö. Ei sun kannattaisi höpötellä noita tyttömäisiä juttujasi mulle, koska ethän sä tunnu itsekkään oiken tietävän mistä puhut. Joo ja jos Dee Aa Äm tarkoittaa jotain ja kirjoitetaan dam (sic.) nii huh huh, kannattanee käydä se amis uusiks.
Ja sähän oot nimenomaan mulle typy/tyllerö/tuhnu/paska/lutka ym. ÄLlä soita suutasi, mä liiskaan tuollaiset muurahaiset moukarilla.
Mikäs täällä toimistolla köllötelessä? Tuu sä pokkuroimaan vaan tänne, muista toimistokäyttäytiminen pikku typy.
Anonyymi
23.1.2007 14:05
*naur* mistä sä voit sen tietää mitä DAM mulle tarkoittaa? eikö google/wikipedia kertonut?
Kuule laita vaan se krakas pikkasen kireemmälle ja juokse koulun ympäri.
Ihan höpöhöpöpöllö mies. En tuu, se on synkkä ja "kuoleva" paikka. Ja liian kaukana.
Vittu mitä paskapuhetta X)
Anonyymi
23.1.2007 14:15
En mä krakaa käytä kato kun mä oon tälläi rento johtaja. En mä vaadi mun alaisiltakaan pukua tai jakkupukua, ehkä mä siks saanki aina niin paljon pesää naisilta.
DAM (sic. edelleen) ei tarkoita mitään, tai todista se. Patoa voipi tarkoittaa mutta sinä mussuseni puhut jostakin dee aa ämmästä.
Asutko sä sit kehä III ulkopuolella kun sulla pitkä matka tänne? Voi vidu, taisin tehdä taas sen virheen että alennuin keskustelemaan villieläinten kanssa. Hui että, joutunee käymään tuolla sihteerikön luona nuoltavana..
Anonyymi
23.1.2007 14:26
Miten olis K-vitamiini? Riddle.
Anonyymi
23.1.2007 14:39
Bullcrap. K-vitamiini on K-vitamiini. Olutpullo on olutpullo. Pimppi on pillu ym. Simple?! Rautalanka?! Silmälasit?!
Anonyymi
23.1.2007 14:42
Henrik Dam, eli Henkka Pato.. Herra siis ei ole pelkkää k-vitamiinia. Älä flippaa niistä kärpässienistä noin pahasti.
Anonyymi
23.1.2007 14:44
keksitkö? et tainnu. Ku oot niin tuhnu. X)
Anonyymi
23.1.2007 14:56
Hyvä hyvä, Voi voi. Olisit sinäkin oman ikäisesi. Ja mistä ihmeen sienistä? :O
eihän talvella sieniä kasva.
Tää oli hauska leikki. X) Kiits.
Anonyymi
23.1.2007 15:09
Tyttöpieni... et nyt ollenkaan ymmärrä mitä sönkötät sienihuuruissasi. Kannattaisi muuten laittaa silikonit niiden pienten kärpäslätkiesi tilalle. Sievisen tapaan, u know tuhnu? Kato kuka On HEnkka Pato, kato mitä pato on monella kielellä.... Niin sitä minäkin. Häpeä lutka!!! Ota muna suuhun jo: mfff mff mff mfff mfff oihhh mff mff mfff, noooin lutka
Tämä ei ole mikään leikki pikku lutkaseni. JA kyllä vain kasvaa muuten talvellakin, tuhnu X) riddle: hiiva pillussasi X)
Anonyymi
23.1.2007 15:43
Joo joo. Lapsi on terve kun se leikkii mutta sairas jos ei osaa lopettaa, sanottiin entiselle lentopalloilijalle.
Ja tämä OLI hauska leikki, kuka leikki ja kenen kanssa? ehkä et vaan huomannut.
Elämä on peliä, veljeni.
Eiks' sulla olis töitä mitä tehdä? aja vaikka se vaunuzetti.
Anonyymi
23.1.2007 16:32
Niin pässiä viedään narusta (lue: sinua). En ole entinen mikään, varsinkaan volleypällisti. Olen nykyinen huippuhyvä koripallonpelaaja.
Sinä OLIT melko lutka ihan alusta asti, olet sitä edelleen. Sitä se elämä on, huorani.
Johdanhan mä kokoajan, ei se oo kato niin justiinsa. Kokeile saada välillä munaa sen porkkanan sijaan. Tosin sun ei kannata yrittää oikeastaan muita kun noita pubeista löytyviä. Reps :D
Anonyymi
23.1.2007 16:48
^ X)*heh* Niihän sä luulet.
Anonyymi
23.1.2007 22:33
Onks nää kans sun?
Anonyymi
24.1.2007 08:24
^^ Mä tiedän X) Rasvamakkara =D =D Reps :D
Anonyymi
24.1.2007 12:15
hahha huorraa, ota muna suuhun taas... nooooinn.. mmmmf fmmmf mmmff mmfff mhhgg glu glu slurps... Noin ja rasvaa hyllyvä nainen 26v alastomana rappukäytävään... X)
Anonyymi
24.1.2007 12:15
Sopii kokeilla. Hintti.
Siksi se ympäristö onkin sulle varmasti se oikea, voit salaa haaveilla kollegoista ja runkkailla. Meneppä nyt sinne Thai-airwaysin sivuille varaamaan se lentolippu sinne etelänmaahan, hae Alkosta tervasnapsi, pakkaa se vitun iippo-kassis ja HÄIVY! Tää Suomenmaa paranee huomattavasti. Ja mun elämä, noin 100 pisteellä indeksistä.
Anonyymi
24.1.2007 13:06
^^Eiks olis aika jo ottaa yhteen ihan tatamilla? voisin todellakin vääntää sulta niskat nurin, ainakin yritystä löytyis paljon!! perkele! ja mitä vittua tää tunnustus suhun liittyy? miksi sä tässä viestiketjussa mun kanssa riitelet?
Mitämitämitä... Saatana!!
Anonyymi
24.1.2007 13:57
^Koska sä oot niin saamaton lutka, että ihan vatsaan sattuu kun nauran sun piipitykselle. Otsalohmoon kuula vain sulle... Tai eka kunnon kidutus tietty päälle.
Mähän en riitele kenenkään kanssa, ilmoitin vain että olet ruma paska, ja kaikenlisäksi sairaanloisen läski, vitun loinen.
Ja sun yritykset tatamilla päätyis melkoisen lyhyeen. Toisaalta olis kiva lätästä sua kunnolla. Sovitaanko tatamiaika lutka? Voisin vaikka kusta sit lopuks sun päälle. Tosin et ole sen arvoinen.
Noniin, ja nyt lutka taas imemään sitä kullia, susta muuhun oo: mmmf fmmmmf mmff mfff mmfff oihh mfff mfff mff glu glu glu slurps.
Hahahaha HUORRRRAAAA!! Oletko enemmän sian vai KAlervo Kummolan näköinen... veikkasin risteytystä.. Tuhnu!
Anonyymi
24.1.2007 14:50
Mitä säkin luulet tietäväsi musta? Tai mun saamisista? :D Untamo.
Mä en voi käsittää minkä ihmeen takia sulle tässä vastaan, toivottavasti saat himmeet kiksit tästä, niinkuin suikkarikuvitelmastasikin. D A M tarkoittaa muuten Definitely Admirable Man. Mitenkähän se suhun enää liittyy???
So not, tatamille milloin vaan, tosin sä jänistät kuitenkin. Hahhah! X) Tunhnu.
Niin, oliks sulla se vaunuzetti?
Anonyymi
24.1.2007 15:22
Hölmö, ensinnäkin lyhennyksissä käytetään aina pistettä kirjaimen perässä. Toki tämä on kampaapolijalaiselle uutta. Toisin sanoen taidat olla tyhmä a.k.a. vajaa älyinen.
Kyllä, minä olen joka naisen unelma. Siksi joudunkin baarissa ym. kaikissa paikoissa ihan työksi asti ajamaan naisia muualle mun kullin kimpusta.
Jep tatamille vain, kysyin jo aikaa. Et sanonut. Taidat olla melko melko peloissasi. Toki ymmärrettävää. Pelkäät tulevasi läsäytytetyksi. Säälittävä tuhnu!
Niin, mikäs sun rasvaprosentti olikaan? Ihon alla varmasti n. 95%. Aika hylje olet. yök. Pystytkö muuten sukeltamaan altaassa? Et, koska läski nostaa heti pintaan.
Ja nyt: lutka taas imemään sitä kullia, susta muuhun oo: mmmf fmmmmf mmff mfff mmfff oihh mfff mfff mff glu glu glu slurps.
Anonyymi
24.1.2007 15:34
Hupaisa keskustelu. Harvoin täällä mikään oikeasti naurattaa, mutta nyt nauratti.
Anonyymi
24.1.2007 17:45
Mikä helvetti on "kampaapolijalainen"? Suomea juntti, kiitos. Sukellan kyllä, todennäköisesti reippaasti pidemälle kuin sä, tuhnu. Name the place. Ja city on Hki.
Aika on ens la, klo 19.
Mä en pelkää Untamoita. X)
Huntti vetoa että jänistät!! hahha!
Anonyymi
24.1.2007 23:08
NO se on vittu sun dam risteytettynä sun anaalinlevittäjä vaunzettiin (sic.). Sukellat kohta joo alimpaan helvettiin kun kohtaat tatamilla mun kakkosnelkkuakin kovemman nyrkin. Pläts, ainiin joo kyllä itseasissa pelkään. Jos vahingossa upotankin iskun sun mahaan, niin aiheutuva painehan upottaa mun nyrkin sun ihroihin. Bugi tässä on se että sulla on tota ihramassaa aivan vitusti, joten mä saatan hukkua sun ihraan. Hyi, ei olis kiva kuolema. No joo, ei niin tuu käymään. Tuhnu. Mut varo, mä oksennan sun päälle. Oot varmaan sen verta hot, eli not.
Stockan kellon alla klo 19 bitch, ja sen takia ku pelkäät julkista nöyryytystä mulle käy mikä tahansa muukin mestä, kuten janoinen lohi, joka on sunkaltaisten läskiperseiden kantispaikka. Toinen yök, tuhnu x) X) :D buhaha
150€ vetoa että tuut telavaunualustalla paikalle ku sun polvet on pettäny alta elo(ihra)painon takia.
Anonyymi
24.1.2007 23:09
Pahus unohdin... Nyt rasvamakkara 26v: lutka taas imemään sitä kullia, susta muuhun oo: mmmf fmmmmf mmff mfff mmfff oihh mfff mfff mff glu glu glu slurps.
Anonyymi
25.1.2007 02:53
Selvä, runkkari. Janoinen lohi se on, silläkin ajatuksella, että sen verta pieni paikka ettet sä voi tuoda mukanas esiliinaks kaikkia 200 kaveria, kun olet niin vitun peloissas. Mistä mä tunnen sut, nyhverö? Lippiksestä, jossa lukee "hankkija"?
Vai piipittävästä äänestä? Untamo. Uikuikuik...viiviivii...tuhnu.
*naur* XD
Anonyymi
25.1.2007 11:42
Älä yritä plagioida sun omia suihinottoäännähdyksiä tuhnu. Et sä kyllä sitäkään hommaa oikeen osaa.. Mutta kun vetää kurkunpohjalle kunnolla niin kuuluu: mmmf fmmmmm f mmmff fmmmf mmff mff uhhh mff glu glu glu slurps.
Arvasin että julkinen nöyryytys on sulle liikaa. Joo, mut tunnistaa siitä ku tuun sisään baariin niin kaikki naispuoliset henkilöt jää katselemaan mua lumoutuneena, jopa osa miehistäkin, mutta ne hinttarit saa katsoa kyllä muualle.
Ja jos sä tuot sun "henkivartijoiks" peran ja sun ihq:n suskin nii mä vedän niitäkin pataan. Noin, ja juon lopuks koko baarin pöydän alle.
Mut mistä sut tuhnu tunnistaa? Muutakun siitä telavaunusta? Tuhnu paidasta?
Ja nyt:lutka taas imemään sitä kullia, susta muuhun oo: mmmf fmmmmf mmff mfff mmfff oihh mfff mfff mff glu glu glu slurps. Ja alasti rappukäytävään.
Anonyymi
25.1.2007 12:17
Vitun ääliö. MÄ tulen yksin. Tollasen ruikkupaskan takia mä en mitään henkivartijoita tartte. Että tukehdu vaan siihen pullaas kun noin jo sössötät.
Hahhah XD tuhnu. Tulee olemaan kii-iwaaa, otan kameran mukaan, että voin kuvailla sua kun makaat verissäs kadulla ja lähettää ne satasen kanteen. *naur* Untamo.
Anonyymi
25.1.2007 12:21
Mistä sä mut tunnistat? Mä olen sen kuppilan suoraryhtisin ja itsetietoisin nainen, magneettisin ja se näkyy. Kyllä huomaat, kun sun oma itsetuntos kutistuu pallies lailla rusinaksi mut nähdessäs. Tuhnu, hahh! XD
Anonyymi
25.1.2007 14:28
^Idiootti, ensinnäkin älä plagioi mun kirjoituksia, muuttamalla sanoja. Et sä kulta pieni osaa edes pienen pienintä vittuilun alkeita. Tuhnu! No mestarin on helppo hymyillä. Nimim. vittuilun sm-voittaja. Tuhnu! Älä vittuile kuningaiden kanssa. Ota se muna vaan suuhun.. mmfff mff mff mff mff mff glu glu slurps. Sä et osaa edes imeä kyrpää?! Mitä vitun hyötyä susta on sit ollenkaan? Et osaa sitä sun siivojan ammattiakaan.. vittu mikä kapinen tuhnu. XD
Pallit ei voi kutistua hölmö, se on se toinen mikä voi. Tämä ilmeisesti todistaa sen että et ole edes kuvasta miehen elintä nähnyt. No valaalle se ei liene ihme. Minkähänlaiset vanhemmat sulla on? Joo vittu en ala edes miettimään. Voin jo nyt pahoin ku vähän mietin. Yök XD
Joo, eli se kurttuisin kurttuperse oot siis sitten sinä. Hyvä. Mihin parkkeeraat telavaunus?
Anonyymi
25.1.2007 16:44
Näin ajatellen, sä olet kyllä ihku! <3 ja älä kerro kellekkään...*kuiskaa*: Game Over!
Anonyymi
26.1.2007 00:25
^Tietty olen ihku! X)
Anonyymi
26.1.2007 05:57
Hahhah..ja tuhnu...*nauraa* heh, onko nyt hyvä mieli?? meehän ottamaan poika ne lääkkeees :) joku saakin tänään parrua, vai mitä? voi voi mikä sitäkin miestä tulee odottamaan, voi hyvät hyssykät...*nam*
Anonyymi
27.1.2007 11:09
^joo hyi helvetti. Mua ei lutka kiinnosta ku sun ex-poikaystävä joka tuli kaapista ulos tulee naiduks toisen miehen parrusta. Vittu sä oot oksettava ja saat mut voimaan pahoin. Vie telavaunus vittuun täältä. Niin ja:
lutka taas imemään sitä kullia, susta muuhun oo: mmmf fmmmmf mmff mfff mmfff oihh mfff mfff mff glu glu glu slurps. Ja alasti rappukäytävään
Et voita ikinä mua lutka
Anonyymi
27.1.2007 13:50
Ei mun tarvitsekaan. :)
Anonyymi
27.1.2007 23:55
^Lutka ota muna suuhun! Missä telavaunu? Biaatch!
Anonyymi
28.1.2007 01:15
mikä vitun telavaunu? häh? Kuka sä oikein olet? Hullu pornohiiri?
*naur XD
Anonyymi
28.1.2007 03:00
Lutka ota vaan se muna suuhun kun sun aivot ei riitä edes lukemaan ylläolevia. Kyllä tyhmä saa olla muttei tuollainen tyhmä kullialutkuttava lutka! lutka taas imemään sitä kullia, susta muuhun oo: mmmf fmmmmf mmff mfff mmfff oihh mfff mfff mff glu glu glu slurps. Ja alasti rappukäytävään
Missä sun telavaunu millä liikut? Mikä sen tonniraja? Sulla varmaan lähellä se. Biaaaaatch!
Anonyymi
28.1.2007 03:01
xD : Ota se muna vaan suuhun.. mmfff mff mff mff mff mff glu glu slurps. Sä et osaa edes imeä kyrpää?! Mitä vitun hyötyä susta on sit ollenkaan? Et osaa sitä sun siivojan ammattiakaan.. vittu mikä kapinen tuhnu. XD
Anonyymi
28.1.2007 12:06
Voi sua helvetin taavi-iivari kullinvenyttäjä vepsäläinen.
Täällähän mun vaununi, tuolla pihalla iloisesti lähtövalmiina jos tarve vaatii. Sulla tuskin sellaista edes on, kun ei oo tzettiäkään? :D
Halut olis mutta kyky puuttuu, eihän tollasta lerpattavaa kullia jaksa kukaan imeä. Ihan kuin joku taikinapötkylä suussa, hohohoh! Ja noin nuori mies, mene nyt ihmeessä urologille ottamaan selvää mistä moinen vaiva johtuu.
Ei se ikuinen baarissaramppaaminen, viinanjuonti ja irtoseksisähläily nosta sua välttämättä kovin korkeelle sijalle hall of fame:en.
Mutta sitähän sä tavoittelet; maallista vaurautta ja kaikkee paskaa, niinkuin se muka tekis sut jotenkin onnellisesks. Laita nyt se dildo pyllyys värisemään, niin tulee parempi mieli. X) T U H N U !!!
Anonyymi
28.1.2007 13:16
xD : Ota se muna vaan suuhun.. mmfff mff mff mff mff mff glu glu slurps. Sä et osaa edes imeä kyrpää?! Mitä vitun hyötyä susta on sit ollenkaan? Et osaa sitä sun siivojan ammattiakaan.. vittu mikä kapinen tuhnu. XD
No hyvä et myönsit jo itsekin tarvitsevan sitä telavaunua. Hyi helvetti mikä läskipaskatuhnu oot. Mut sanoppa se tonniraja? Onko ollut plastistavenymää tukipalkistoissa? Veikkaan että oot.. Taitaa harmittaa ku et voi olla ku betoni/asfalttialustalla ku muuten maa pettää alta..
Ja tietenkää et saa mun pitkää kullia kovaks. Hyi helvetti. Jos mä oksennan siitä ku näen sut nii aika ihme on että sillä saisit mut kovaks. Tuhnu
Ja nyt se muna taas suuhun: Mfff mfff mfff mfff mff mff glu glu glu slurps
Anonyymi
28.1.2007 13:50
Eip. Ole siis "plastista venymää tukipalkistossa", ihan on ehjä ferrari.
Meehän hei kaaliaivo poteen sitä darraas ja nauttimaan pieruistas sinne katonrajaan. hahhah!! XD
Anonyymi
28.1.2007 21:14
Hei poju, oli kivaa. Nähdään taivaassa! ;) moro!
Anonyymi
29.1.2007 07:36
^mä oon jo siellä. Kaksi naista tossa lutkuttaa munaa.. Susta ei siihen edes olis. Tervemenoa vain sinne Jakomäkeen. X) Moi!
Anonyymi
29.1.2007 19:18
Ai sulla on kakshaaranen vai? No johan on, ootko joku Tshernobyl-kakara? Kuinka se toimii maastossa? ampuuko toinen haara verhoon samalla kun panet menemään? :D Mee hei sirkukseen, saisit säkin ansaitsemas kunnioituksen! *naur* Tuhnu!! Hahhahhaaa! btw, mistä lähtien Jakomäki on ollu kehä3sen ulkopuolella? kannattais kerrata se Stadin kartta, että löytäisit sinäkin joskus kotiis.
Ruikulikuikuli ....Hahha!
Anonyymi
29.1.2007 20:27
^Huono huono huono ja tuhnu tuhnu tuhnu X) X) mä vedän sulle amis-linjalainen rautalangasta: Kaksi naista imee samaan aikaan mun isoa paksua ja pitkää kullia. Harmi vaan ku sä et saa sitä tehdä, vaikka niin kovasti haluaisit. Tuhnu! En mä anna epäsiistien finninaamaisten läskien (varsinkin sellaisten jotka tarvii telavaunun liikkuakseen niinkuin sinä X) ) lutkuttaa.
Eli mene lutkuttamaan sitä sun vanhempien rekku-koiran palleja: mmfff mff mff mff mff mff glu glu slurps. Sä et osaa edes imeä kyrpää?! Mitä vitun hyötyä susta on sit ollenkaan? Et osaa sitä sun siivojan ammattiakaan.. vittu mikä kapinen tuhnu. XD
Biaaatch!!! XD
Anonyymi
30.1.2007 05:12
Miten kaks naista voi muka imeä samanaikaisesti ?hä?? Poskissa reiät? no ei sullakaan hyvin mee... ja mitä vittu säkin luulet musta tietäväs?? :D Ihan idiootti ruikulituhnu! nyt kun sun kaikki kaverit otti ja vaihto yksikköä, onko nyt noin yksinäistä? Nyyh yhyy kyynel, aika vitun saamaton olet SÄ, kun on kaventunut tuo sanavarasto noin suppeeks. Ja mistä sä olet saanut päähäs että mä haluaisin sun sissijuustoista kiharaa kikkeliäs viittä metriä lähemmäs? Aika fantasiaa sulta, todellakin. Haavekuvissa on kiva elää, menehän nyt takaisin sinne Mikä-mikä-maahas, vihreet trikoot jalkaan ja menoks!! X) hahhahhahh....tuhnu.
*naur*
Anonyymi
30.1.2007 15:22
^Kyllähän minulla on siitä hyvät kokemukset. Nimittäin melko usein tulee otettua toinen nainen kolmanneksi oman mimmin kanssa. Ja kyllä se hyvin onnistuu. Nyyh kun tuollainen vanha piika ei saa ikinä munaa. Ja vielä noin lihavakin. Mikä sun päivittäinen ruokamäärä muuten on? Joo tiedän 100kg, joista 90% on rasvapitoista mäkkiruokaa. Vittu sä oot tuhnu, ihan lutkaksikin. Hehe voiko tuhnumpi ja paskempi edes olla tässä maailmassa? xD no ei! hahaha ota muna suuhun huora: mmfff mff mff mff mff mff glu glu slurps. Sä et osaa edes imeä kyrpää?! Mitä vitun hyötyä susta on sit ollenkaan? Et osaa sitä sun siivojan ammattiakaan.. vittu mikä kapinen tuhnu. XD
Anonyymi
30.1.2007 15:59
Niin no. Mä en sano mitään jos et säkään tiedä mitä sinusta kerrotaan. ;) Sano Helinälle terveisiä, Peter!
Anonyymi
30.1.2007 19:18
^ Lähes 100kg:n keijukaisena sun ei taida kannata puhua mitään X) X) XD XD =P TUHNU!
Anonyymi
31.1.2007 00:55
nou hätä, salaisuutesi pysyy kyllä minun hampaitteni takana visusti. Aika laaja käsite toi sun 'lähes', mutta taidat olla itse senverta pieni mies, että yli 48-kiloiset on sulle 'läskejä'. :) ei siinä mitään, jokaisella on makunsa. Ja kerrohan sille Helinälle terveisiä, ja mä en ole keiju vaan noita-akka, näin tarkennukseksi. X) en jaksa edes haukkua sua enää.
Anonyymi
31.1.2007 10:39
^no shit sherlock, että olet noita-akka. Syyliä naamassa, ja pillussa. Ainoa vaan että sitä sun pillua ei edes näe kun oot niin lihava että peittää kaiken. Toisekseen se sun telavaunu on tiellä. Mä säälin sun vanhempia. Tuhnu xD
Anonyymi
31.1.2007 10:59
^Kipu on kivaa, tuska on vain tunne, sääli on sairaus ja siihen on lääke; niskalaukaus.
Anonyymi
31.1.2007 12:07
^Voin mielelläni lopettaa sun turhan elämän. Moni muukin varmasti kyllä sen tekisi sulle mielellään. Helpoiten homma kuitenkin hoidetaan sun lihavuuden takia 100 kg TNT:tä joka repii ja lennättää sut atomeiksi. Harmi vaan kun niitä ei voi enää tuhota, että ei jäisi mitään tuhnua muistoa susta tuhnu.
Anonyymi
31.1.2007 13:04
^tuhkaaminen? sen voi sirotella hellästi tuuleen tai mereen, tosin jälkimmäinen taitaa nykyään olla luvanvaraista. Eikö siellä Keravalla oo töitä sulle?
Anonyymi
31.1.2007 13:33
^Hölmö, ei oo optio sulle. Vai mihin uurnaan luulet mahtuvat 350 kg lutkan tuhkia!? Niinpä, sitä minäkin. Ei mihinkään. Kyllä sinä taas olet tyhmä. Tuhnu xD PArasta että tapat itsesi. Mutta sua ei tuhkata, ei todellakaan. Toisekseen krematorio menis tukkoon, etkä edes mahdu uuniin. Paska loppu tulee sulla olee. Sun sydäriäs odotellessa, tuhnu xD
Anonyymi
31.1.2007 15:00
^kaikki loppuu joskus veljeni, myös Sinun epätoivosi. Loppuu mustaan pisteeseen. Uskotko Jumalaan?
Anonyymi
31.1.2007 15:24
^ Tietenkin uskon, sisko hyvä. Mitä se tähän liittyy? Kirkko voi kyllä haistaa paskan.
Minä en ole ikinä epätoivoinen. Jätän sen tuhnujen huoliksi.
Anonyymi
31.1.2007 18:52
Miksi olet kiinnostunut siitä, mitä kirjoitan Sinulle? Niin, tarkemmin ajatellen luulen, että tämä kysymys jää retoriseksi.
Minäkin uskon, mutta joskus tuntuu, että Hänen tiensä ovat vaikeita kulkea ihmislapselle.
Mutta palataan takaisin tuhnutuslinjalle jos se on sulle iisimpää, tuhnu XD hahhah.....