Olin kaverini ja tämän...

Olin kaverini ja tämän naisystävän luona kylässä,ja nämä kaksi juopottelivat aika raskaasti.Itse en paljon ottanut kun olen antibioottikuurilla.
Jossain vaiheessa kaverini sijasi minulle pedin ja sanoi menevänsä nukkumaan,minä ja tyttöystävänsä jäätiin vielä jubailemaan.
Aamulla kun heräsin kaveri huusi,että olen kusipää ja juoksi ovesta ulos..Perässä tuli tyttöystävä ja sanoi,että se luulee meidän välillä olleen jotain.
Tosiasiassa kaverini nukkuessa, ja ennen tytön sammumista, hieroin- ja nuolin -tyttöä ja hän runkkasi minua,ilmeisesti hän ei itse sitä muista..

Kyseinen tapahtuma oli la- ja su- välisenä -yönä,enkä ole nyt soitellut kaverille,eikä se ole soittanut.Pitäisi koittaa jotenkin tiedustella muistaako tyttöystävä ,vai ei,ja tietääkö kaveri.Pitäisiköhän puhua toisen kanssa..Ei kehtaa vielä.

  • 27 v mies

7 kommenttia

Anonyymi

9.1.2007 21:31

Hieroit siis sammunutta naista?!

Anonyymi

9.1.2007 21:58

Hehehee..KUSIPÄÄ.

Anonyymi

9.1.2007 23:32

Tän tunnustuksen mä oon lukenut joskus aikaisemminkin.

Anonyymi

10.1.2007 09:55

Anna olla. Ehkä parempi, että jätät sen "ystävyyden" ettei tule kenellekkään enempää murhetta sun tekemisistä.

Anonyymi

10.1.2007 09:57

kannattaisi tasapuolisuuden nimissä runkata tätä kaveriasi ja nuolla hänen persettään myös

Anonyymi

10.1.2007 10:12

Hyvää säätöä! Kaverit on ikuisia mut naiset vaihtuu ... paitti tällasissa tapauksissä.

Anonyymi

10.1.2007 16:38

niin etteikö tämä yksi kerta riittänyt vaan panit tämän saman tunnustuksen minuutin päästä uudestaan...