Se fiilis, kun saa kumartaa uudestaan

WOHOOO!!!!!!!

Joo, mun konsertissa oli viime torstaina yli 100 (siis SATA) ihmistĂ€ 🙂 Se on paljon, kun ottaa huomioon keikkakokoonpanon (vaan minĂ€) ja paikan (erĂ€s kirkko). Kannatti vissiin tyrkyttÀÀ juttua itestÀÀn lehteen (semmoinen pieni pĂ€tkĂ€ oli, kuvan kanssa, viime ke).

Oli huippu fiilis soittaa. Äitille ja iskĂ€lle nauroin etukĂ€teen, ettĂ€ taputtakaa ny sitte pitkÀÀn, niin pÀÀsen soittaan encoren 😛 KyllĂ€ siellĂ€ tais kaikki muutkin lĂ€psyttÀÀ kĂ€siÀÀn yhteen… Onneks ne aploditkin tuli taltioitua, voin synkkinĂ€ treenipĂ€ivinĂ€ kuunnella uudestaan.

Uus musta iltapuku ja korot ja iso punanen kukka tossa rintapielessĂ€, uus hair-do. Vanhat sukkikset, mutta ihan ehjĂ€t. Karonkkaan pistin eri mekon, omenanvihreĂ€n Marimekko-sellaisen 🙂 Pippurikuosilla.

Sain kukkiakin 🙂

Nyt sitten enÀÀ kerÀttÀvÀ motivaatiota tulevaan talveen.

[IMG 1270474]