Rippituoli


  • 20 v nainen

Olen jo pidemmän aikaa...  16

Olen jo pidemmän aikaa toivonut ex-poikaystäväni kuolemaa. Hän on sanonut monesti tekevänsä itsemurhan ja toivoisin, että hänen äitinsä soittaisi minulle jokin päivä ja kysyisi haluaisinko tulla hänen poikansa hautajaisiin. En voisi ikinä yllyttää ketään tekemään niin, mutta minä saisin elää ilman vainoharhaa, jos hän vain kuolisi. Olemme jopa ystävieni kanssa leikitelleet ajatuksesta murhata hänet...


  • 33 v mies

Olen tällänen...  15

Olen tällänen sukkahousumies ja sairas fantasia on,että olen kesän grillijuhlis se ´sika"grillivartaas pyöriis hitaasti käristyen.


  • 22 v mies

Olen hintti ja asun...  25

Olen hintti ja asun Keravalla. Olen läski, ruma, tyhmä ja käyn ammattikoulua. Olen jollain tapaa vammainen ja poikaystävni on töissä Siwan kassalla. En ole käynyt armeijaa. Teininä hakkasin yhden
mummon sairaalakuntoon ja räjäyttelin postilaatikoita. Heitin kerran naapurin kissaa kivellä, niin se kuoli.


  • 98 v mies

Eilen baarissa yksi...  26

Eilen baarissa yksi tyyppi käveli vahingossa mua päin. Löin sitä.
En siksi, että olisin suuttunut vaan siksi, että sai tilaisuuden lyödä neekeriä. Nyt hävettää.


  • 30 v mies

Paneskelen useita naisia...  27

Paneskelen useita naisia samanaikaisesti. En lupaa kellekään mitään suurempia. Vähän riippuen siitä mitä kaikkea tytsät suostuvat tekemään sängyssä saatan paneskella samaa likkaa useammankin kerran kunnes kyllästyn tai nainen ryhtyy liian henkeväksi tai motkottaa. Sitten onkin aika heittää naista jonosta pois ja uutta tilalle. Aina on putkessa samaan aikaan kahdesta viiteen eri mimmiä.

Ihmettelen sitä, että melkein jokainen likka on lähtenyt ensideiteillä sänkyyn kanssani. En ole mikään casanova ulkoisesti enkä erityisesti yritä edes olla sellainen.

Taidan nauttia naisen valloittamisesta sekä henkisesti että fyysisesti. Ensin saan naisen kiinnostumaan henkisellä tasolla - sitten antautumaan fyysisesti. Kiinnostukseni kuolee sillä hetkellä kun mitään valloitettavaa ei enää ole.

Joskus käy niinkin, että nainen ehtii tehdä saman minulle itselleni. Se on vain oikein ja kohtuullista. Elämä on.


  • 20 v mies

Mä rakastan mun exää...  13

Mä rakastan mun exää. Mä en kertakaikkiaan vaan saa sitä mielestäni. Mä nään sitä joka päivä lapsen takia. Ja koko ajan tekis mieli vaan repiä tuolta uskomattoman kauniilta olennolta vaatteet päältä ja tehdä sen mitä parhaiten osaan.
Mä joudun kuitenki leikkimään, että en ole enää kiinnostunut siitä.


  • 34 v mies

Olen pannut työkaveriani...  4

Olen pannut työkaveriani (naista) ja myös sen naisystävää (työkaverini ei tiedä siitä). Kerran olin työreissulla työkaverin kanssa sen ystävän kämpillä, panin sen kaveria kun työkaverini nukkui seinän takana. Vetelin vielä paljaalla, kyllä aamulla oli morkkis koska olin silloin vielä naimisissa.


  • 23 v nainen

Olen seurustellut puoli...  15

Olen seurustellut puoli vuotta 7-vuotta vanhemman miehen kanssa, josta en ole kiinnostunut. Ei olla harrastettu seksiä. Se on ostellut mulle kaikenlaisia tavaroita ym. ja luulee että olen kiinnostunut siitä tosissani. En ole edes esitellyt häntä kavereilleni enkä sukulaisilleni. Lähinnä hengaillut sen luona, käyttänyt nettiä, katsellut tv:tä ja syönyt hänen ruokiaan. Kaverina hän on ihan ok. Nyt tajusin kyllästyneeni häneen ja tähän touhuun ja lopetin puheiluihin ja viesteihin vastaamisen. Nyt on aika hakea taas ihan oikeeta seurusteluseuraa.


  • 28 v nainen

Käytin nuorempana rahaa...  7

Käytin nuorempana rahaa holtittomasti,olin helvetin tyhmä.En osannut arvostaa vanhempiani,jotka säästivät rahaa syntymästäni asti.Kun täytin 18,sain oman tilin käyttööni.Sinne oli kertynyt ihan mukava summa ja kaikki meni täysin turhuuksiin.Ehkä järkevin ostos oli auto ja stereot,muu haihtui kuin pieru autiomaahan.On kaduttanut tosi paljon näin jälkikäteen,nyt osaisin käyttää ne rahat todellakin säästeliäästi ja järkevästi.Ajauduin myös ulosottohelvettiin kun säästöt loppuivat =(
Oli raha-asiat pahasti sekaisin.Onneksi velat on maksettu,olen onnellisesti töissä ja ostan vain mitä tosiaan tarvitsen.Hienoa kun on viisastunut edes jossain asiassa.


  • 21 v mies

Otin eilen parhaalta...  24

Otin eilen parhaalta kaveriltani suihin, kun se oli sammunnu. Oli aivan mielettömän kiihottava näky, kun jätkällä lensi lasti. Harrastetaan molemmat telinevoimistelua joten meillä molemmilla on kropat kunnossa. Ihana oli nuolla kundin kiinteää kroppaa.
En tiedä, oliko kaverini tietoinen mitä tapahtui, mut ei ainakaan estellyt.
Ai niin, meillä molemmilla on likkakaverit.


  • 22 v mies

Inhoan muna- ja...  25

Inhoan muna- ja perskarvoja ja ajan ne säännöllisesti - rajaan kuitenkin munien yläpuolella olevan kaikkein voimakkaimman kasvun alueen(häpykarvat) suorakaiteeksi, jonka lyhennän vain saksilla ja näiten pintapuolisessa tarkastelussa(i.e. julkisissa kylpytiloissa) "hinttiyttäni" ei ole helppo havaita. Ajan myös kainalokarvani ja nypin kulmakarvojeni välisen(nenävarren yläpuolisen) alueen pinseteillä.


  • 25 v nainen

Oon ylpeä siitä, että...  65

Oon ylpeä siitä, että menetin neitsyyteni vasta 20-vuotiaana. Eipähän ole huoran mainetta meikäläisellä!


  • 30 v mies

Olen tapaillut tyttöä...  11

Olen tapaillut tyttöä, joka sitoo minut X –asentoon sänkyyni, peittää silmäni siteellä. Tämän jälkeen hän laittaa Hellraiserin pyörimään ja raiskaa minua.

- Kaiken lisäksi satun tykkäämään siitä.


  • 44 v mies

Nuorena miehenä kauan...  10

Nuorena miehenä kauan sitten mentiin kaverin kanssa katsomaan Keravalle leffaan jotain Nastassia Kinskin leffaa. Silloin porno ei ollut kovin yleistä ja tavallistenkin leffojen seksikohtauksia pidettiin kovina juttuina.

Leffateatterissa edessämme olevalla rivillä istui kaksi nuorta naista aivan edessämme. Ennen leffan alkua he juttelivat kovalla äänellä mainostetuista "rohkeista kohtauksista". Nuorina miehinä kuunneltiin aika muikeina jutustelua, kunnes toinen pimuista sanoi, että toivottvasti kukaan runkkari ei istu meijän takana ja heitä mällejä niskaan.

Kun pimut kääntyivät tarkistamaan asiaa, istuimme siinä muikistelemassa ja punaisina. Likat katsoivat toisiaan hetken, nousivat ylös ja menivät istumaan pari riviä eteenpäin. Taidettiin olla vähän runkkarin näköisiä.


  • nainen

Täällä eräs joka...  7

Täällä eräs joka myös ihastunut "kiellettyyn hedelmään". Tuo toinen on varattu kuten minäkin..Kai ihastumiseni jää ikuisesti vain ajatusten ja fantasioiden tasolle..Ajatukset vaan silti pyörii hänessä.....This is just life!!


  • 19 v nainen

olen ihastunut mieheen...  8

olen ihastunut mieheen jonka tapasin ja jota en kunnolla tunne ja jonka yhteystietoja mulla ei ole. pulmallista. pitäisikö hengata loppuelämä siellä missä tapasin sen. tulisko se uudestaan samana päivänä samaan paikkaan jos sitä kiinnostaa.. riudun... onko se syntiä?


  • 21 v nainen

Kun olen yksin kotona...  24

Kun olen yksin kotona, puhun ääneen itselleni (paljon). Välillä hieman nolottaa, kun kuvittelen jos joku kuulisi. Joskus myös keksin tarinoita ja selitän niitä itselleni. Olenkohan hieman yksinäinen vai tulossa hulluksi.


  • 23 v nainen

Toissailtana mua panetti...  20

Toissailtana mua panetti suunnattomasti ja poikaystäväni halusi ystävänpäivän kunniaksi lukea minulle Peppi kirjaani illalla. No, panetukseltani en voinut suloiseen satuun keskittyä vaan otin hänen munansa suuhuni ja imin sitä hellästi hänen lukiessa edelleen samalla huokaillen. Lopulta nousin ratsaille ja melko pian kirja lensi lattialle...Niin outoa, mutta ihanaa !!!


  • 26 v mies

Valehtelin...  14

Valehtelin työhaastattelussa lähes joka kysymykseen - ja sain paikan! Nyt odottelen kauhulla ekaa työpäivää... En osaa tulevaa työtäni eikä kiinnostakaan.