Rippituoli

  • 19 v mies

Tehtiin kavereiden kanssa...  12

Tehtiin kavereiden kanssa eräälle porukkamme jäsenelle kunnon jekku. Tilattiin sen nimellä pornolehti sille himaan. Sattui vielä niin kivasti, että sen eukko katsoi postin eka kun se lehti tuli. Karmee tappelu tietysti ja eukko lähti. Naurettiin räkäsesti kun tyyppi kertoi tätä "uskomatonta" tapahtumaa sitten tuopin ääressä. Taisi hieman suutahtaa kun häippäs heti.


  • 20 v mies

Meillä on...  16

Meillä on kaveripiirissä semmonen tapa/sovinto, että kavereiden siskoihin ja veljiin ei sekaannuta seksin saralla. Minua tämä on alkanut ottamaan päähän, sillä olen alkanut himoitsemaan erityisen paljon yhden kaverini pikkusiskoa joka on tietääkseni 17-vuotias, ellei jo täyttänyt 18. Jokatapauksessa tämä kyseinen tyttö tekee oloni tukalaksi erilaisilla tempauksillaan aina kun olen heidän kotonaan. Toissapäivänäkin kun olin kyläilemässä, hän tuli suihkusta pyyhe ympärillä ja meni huoneeseensa pukemaan, mutta jätti oven sen verran raolleen, että saatoin helposti nähdä paljasta pintaa. Tiedän hänen tehneen sen tarkoituksella. En malta enää kauaa pitää näppejäni kurissa, mutta en haluaisi rikkoa sopimusta, jonka olemme jo vuosia sitten tehneet.


  • 34 v mies

Ostin maanantaina kello...  29

Ostin maanantaina kello viiden aikoihin iltapäivällä marketista vaimolleni tampooneita. Kassaneidin pokka ei pitänyt. Suutuspäissäni totesin kovaan ääneen hänen peppunsa olevan aivan liian iso rintojen kokoon nähden. Tämä aiheutti suurta hilpeyttä kassajonossa. Kassaneidin naama oli tulipunainen hänen yrittäessään änkyttäen palvella seuraavaa asiakasta. Hieman tuli huono omatunto heti poistuessani marketista ulos pakkaseen. Olen harkinnut vakavasti käyväni pyytämässä anteeksi kassaneidiltä tänään tai huomenna. Saatoinhan kuitenkin murskata hänen naisellisen itsetuntonsa totaalisesti.


  • 19 v mies

tyttöystäväni ei anna...  16

tyttöystäväni ei anna tarpeeksi seksiä, ehkä pari kertaa kuukaudessa... himoitsen useita naisia ja haluan lisää seksiä!


  • 25 v mies

Olen bi-seksuaalinen...  15

Olen bi-seksuaalinen. Ollessani 18v tutustuin netissä silloin 35v mieheen, joka on homoseksuaalinen. Muutaman tapaamiskerran jälkeen
sain tietää, että hän oli naimisissa ja isä. Hän siis eli kulussisuh
teessa naisen kanssa, koska ei tahtonut "menettää yhteiskunnallista asemaansa" sillä, että paljastuisi homoksi. Olkoon tämä mies tässä vaikka "Matti" ja vaimo "Liisa". No, minä sain tietää, että tunsin tämän "Liisan" aika hyvin, mutta en tuntenut tämän perhettä enkä sitä, että tämä "Matti" oli hänen miehensä. "Liisa" tiesi tulloin minun olevan bi-seksuaali. No, minä aloin aina "Liisan" tavatessani kertomaan hänelle, kuinka tapasin oikein mukavan miehen ja kerroin aina joskus "Matista" "Liisalle" joitain asioita, jotka lopulta saivat "Liisan" tajuamaan, että kyseessä on hänen miehensä. Tein tämän tienkin niin ovelasti, ettei "Liisa" tajunnut minun toimineen harkitusti, vaan hän uskoi, että hän sai sattumalta puheistani tietää tuttavani on hänen miehensä. Nämä "Matti" ja "Liisa" erosivat
myöhemmin. "Matti" ei koskaan saanut tietää, että minä kerroin "Liisalle" totuuden "Matin" homoudesta. Tein sen minkä tein siksi, että hän oli valehdellut minulle aika paljon asioita, esim. että hän on muka sinkku, vaikka ei ollut.


  • 33 v mies

Olen erittäin...  19

Olen erittäin sosiaalinen, kaikin puolin mukava, komea, älykäs ja myös hyvin toimeen tuleva mies. Minulla on hyvä omatunto mutta en ikinä koe tarvetta korostaa itseäni muiden seurassa. Moni pitääkin minua varsin vaatimattomana jehuna. Olen ollut sinkkuna nyt hieman yli 3 vuotta ja oppinut pitämään siitä niin paljon että voi hyvinkin olla että tälle tielle vielä jäädään. Totta kai sitä ehkä tapaakin jonkun ihanan naisen jonka kanssa ihan oikeasti haluaisi perustaa perheenkin, mutta jotenkin vain ei ainakaan tällä hetkellä kiinnosta.

Säälin niitä ressukkoja joiden oleellisin viikonloppuharrastus on kännääminen ja tupakoiminen baarissa. Minullapa on paljon mukavampi harrastus: perjantai-iltaisin ostan kahdelle kissalleni hyvää ruokaa ja laadukkaita raaka-aineita omaa ateriaani varten. Yleensä noin klo 18 aloitan viinin naukkailemisen ja kokkailun. Sitten katson telkkaria ja syön pienessä hiprakassa herkullisen aterian (milloin mitäkin mutta oikeasti hyvää), katson telkkaria ja otan lisää viiniä. Sitten illan kuluessa ota vielä lisää viiniä ja kuuntelen lisää musiikkia. Koko illan olen äärimmäisen hyvällä tuulella, tanssin kissojen kanssa, latelen tosi hyviä juttua pitkin nettiä, kuuntelen musiikkia, katselen hieman telkkaria, otan taas lisää viiniä, nauran erinäisille asioille, hymyilen - nautin.

Ennen keskiyötä menen tyytyväisenä (joskin humalassa) nukkumaan. Kissat kömpivät kanssani samaan sänkyyn. Seuraavana aamuna herään virkeänä ilman krapulaa ja vailla morkkista.

Sitten joku tuumailee että on säälittävää juoda yksin. Minusta on kuitenkin ERITTÄIN säälittävää mennä baariin notkumaan ja kerjäämään ihmisten huomiota ja ehkä löytää itsensä jonkun täysin väärän ihmisen vierestä. Haista pahalle sekä sisäisesti että ulkoisesti ja potea moraalistakin krapulaa ainakin siihen asti että taas löytää itsensä spaddu kädessä ja nousuhumalassa katselemassa kuinka joku keski-ikäinen rumilus örisee karaokebaarissa kuin viimestä päivää - ehkä jopa kirjaimellisestikin.

Tunnustus: ehkä jotenkin koen olevani muita parempi, kun en kertakaikkiaan tarvitse muiden hyväksyntää. Tai jos en parempi niin ainakin onnellisempi. Elämä on ihanaa.


  • 22 v nainen

Tilasin take away...  9

Tilasin take away kiinalaista väärään paikkaan, enkä sitä sitten sieltä hekenut. Kovanlaadun tunnustus..


  • 23 v nainen

Musta on tullut...  11

Musta on tullut opiskeluaikana niiiiiiin pihi että hävettää. En osta enää mitään, en soita puhelimella enkä raaski ostaa edes juustoa. Kaupassa tutkin hinnat tarkkaan. Hävettää kun ei enää voi edes lähteä viihteelle kun on niin pihi. Säästöjä on kyllä vähän, mutta nekin olen säästänyt matkailuun. Joskus voisi nauttia arjesta...


  • 33 v mies

Olen 33-vuotias mies ja...  133

Olen 33-vuotias mies ja mulla on joku ihme fixaatio nuoriin misuihin. Asun avoliitossa 10 v nuoremman tytön kanssa ja olen suhteellisen onnellinen...siisti koti, hyvää ruokaa ja pimppiä saa aina, kun tahtoo, MUTTA.. Opiskelen aikuisopiskelijana ja nyt olen huomannu, että treenatulla kolmikymppisellä on kova vienti oppilaitoksen neitojen keskuudessa. Nyt on 8 kk tullut käytyä läpi yhdeksän 18-20 v opiskelijatyttöä. Alkaa olla kamala morkkis! Tahtois kasvaa aikuiseksi, eikä olla mikään Peter Pan. Onko tää normaalia kolmenkympinkriisiä...?


  • 28 v mies

Olen nyt useampana yönä...  69

Olen nyt useampana yönä herännyt siihen että tungen raivon vimmalla kaksin käsin jotain esinettä peräaukkooni. Olen unissani vaan napannut jonkun käsillä olevan tavaran kuten herätyskellon tai teippiharjan ja ruvennut tunkemaan hanuriin. Nyt olen piilottanut kaikki tavarat sängyn lähettyviltä sillä sain viikonloppuna pahat haavaumat auton avaimista.
Tähän juttuun liittyy aina sama uni jota en kuitenkaan millään pysty jälkeenpäin muistamaan. Olen jonkun aikaa nyt deittaillut erästä mimmiä joka on nyt perjantaina tulossa ensimmäistä kertaa luokseni yöksi. Vähän pelottaa että jos rupean raivokkaasti tunkemaan vaikka hänen kättään hanuriini yöllä. Olisi siinä selittämistä.


  • 28 v mies

Ette usko tätä mutta...  55

Ette usko tätä mutta menkööt. Totuus on tarua ihmeellisempi. Tapasin baarissa entisen hoidon hieman kummallisesti laittautuneena ja oudon näköisen venäläisen naisen kanssa. No pian paljastui että ex-hoito tekee prostituoidun hommia. Olin vähän että häh. Pian kuitenkin alettiin puhua seksistä ja millaista naisten duuni on.

Keskustelu lämpeni siitä. Venäläinen nainen valitteli, hyvällä englannilla, ettei osaa kaikkia suuseksitemppuja. Ex-hoito siihen että multa oppi aikanaan kaiken. No pian lupauduin "opettamaan" molemmille imemistä ja mentiin meille. Vähän tämän jälkeen hän otti yhteyttä esimiehensä kanssa muhun ja pyysi lisäoppia työtovereille. Oli kuuulemma oma ura lähtenyt nousuun "oppituntien" jälkeen. Silloin alkoi olla jo vakava suhde päällä, joten sanoin että voin opettaa lisää, mutta se maksaa. Ällistyin kun naisen pomo sanoi että OK.

Nykyään opetan taitoja enimmäkseen Suomeen tuleville prostituoiduille että pornotähdille. Yllättävän moni asiakas on kiva ja nätti suomalainen 19-21-vuotias tyttö. Saan siis rahaa aika miellyttävästä toiminnasta ja saan valita asiakkaatkin itse. En nai ketään heistä, siinä asiassa olen varattu vaimolleni!


  • 20 v nainen

Vein poikaystävältäni...  12

Vein poikaystävältäni paidan, jossa oli hänen tuoksunsa, enpä tosin osannut arvata että kundi jättäisi minut yllättäen. Paitaa en palauttanut vaan nukun siinä edelleen, kyllä se on välissä pesty. Näin kerran hänet myöhemmin ja hän kertoi että olevansa todella vittuuntunut kun ei ole löytänyt lempi paitaansa. Vien edelleenkin poikaystäviltäni tavaroita. Yksi suuttui niin paljon että löi, kolme tikkiä alahuuleen.



  • 26 v nainen

Muutama vuosi sitten tuli...  24

Muutama vuosi sitten tuli eräissä bileissä poika iskemään ja ihailevasti sanoi, että onpa sulla isot tissit! No repesin sitten nauramaan ja totesin, että ootpa poikaparka joutunu kasvamaan anorektikkojen aikakaudella, jos näitä isoina pidät (kuppikokoni on siis B).

Tunnustukseni olkoon siis, että olin poikaparalle ilkeä ;)




  • 29 v mies

Ihastuin itseäni 12...  33

Ihastuin itseäni 12 vuotta nuorempaan naiseen ja se on rakastunut minuun. Se on pisamanaamainen, punatukkainen, b-kuppi ja 165cm/57kg.
Tekisi mieli jättää vaimo ja lapset, muuten en edes harkitsisi.
Mutta vaimo meni ottamaan kissanpennun ilman minun lupaa, osti minulle synttäri lahjaksi muka. (valkoinen millä on tummia karvoja sinisten silmien ympärillä) kuulenmma joku rotu kissa ihan sama minulle.


  • 20 v nainen

En halua seurustella...  10

En halua seurustella, mutta ajaudun seurustelemaan.Petän jos tulee "pakko" tilanne kerron ehkä kumppanille ja pyytelen anteeksi ja kun saan anteeksi en taida oppia mitään.


  • 29 v mies

Tämä ei luultavasti ole...  29

Tämä ei luultavasti ole edes synti.

Sain 16v tytön itkemään orgasminsa jälkeen onnesta kai?

No nyt se on sitten paksuna, että voi mennä päin..
Työkaverini on myös paksuna minulle ja vaimoke r.v.20.


  • 36 v mies

Seurustelen rakastamani...  3

Seurustelen rakastamani naisen kanssa ja olemme suunnitelleet yhteistä tulevaisuutta. Nyt meillä menee vähän huonommin ja tekee mieli vaihtaa niin helkkaristi... Tekisi mieli kokeilla kundiakin tässä välissä. Ei oo kyllä helppoa...