Rippituoli

  • 29 v mies

Minusta on ihana aamuisin...  20

Minusta on ihana aamuisin työtää kädet kalsareihini, hieroa luumuja vähän jonka jälkeen kysyn tyttökaverilta "arvaa kuka".
Kuitenkin niin, että molemmat kädet peittävät koko kasvot.



  • 28 v nainen

Ollessani ala-asteella...  12

Ollessani ala-asteella mun luokalla oli yks likka joka kiusasi mua melkeinpä joka päivä.No sit yhtenä talvisena päivänä vuotta ylemmältä luokalta oleva likka antoi sille opetuksen.
Se mun kiusaaja sai kunnon lumipesut ja vielä henkistä väkivaltaa niskaansa.Olin vieressä katselemassa ja nauroin sille paskiaiselle.
Ja mulla on vieläkin hyvä mieli että sitä nöyryytettiin silloisessa mittakaavassa oikein kunnolla.
Paha saa aina palkkansa,hah!Eipähän sen jälkeen haukkunut ketään vaan oli tosi nöyrää likkaa.


  • 16 v nainen

kaikki pitää mua tosi...  22

kaikki pitää mua tosi kilttinä ja kultasena, mutta kukaan ei tunne mun todellista luonnetta. Ensinnäkin oon patologinen valehtelija. -Valehtelen jatkuvasti, ilmaan mitään kunnon syytä edes, ja jos jään kiinni selitän asiat vaan uudestaan solmuun.
-Lisäksi oon ennen ollut shopliftaaja, mutta pöllittyäni kamaa yli 300 e arvosta, jäin kiinni nyysiessäni jotain rupusta suklaalevyä. Nyt mulla sitten on rikosrekisterissä merkintä, wohou.
-oon myös monen jätkän hyvä ystävä, ja hehkutan muille uinka ihanaa on kun voi olla jätkän kaa pelkkä kaveri. Tosiasiassa, näen näistä jätkistä märkiä unia ja toivon että ne joskus tajuis mun todellidet tunteet.
-mulla on tosi isot rinnat, d-kuppia, ja annan niiden näkyä sopivasti ja heruttelen niillä. tosiasiassa mä vihaan jokaista tissejä tuijottavaa idioottia, ja haluisin vaan leikata nää pois.
-lisäksi mä oon jatkuvassa puutteessa ja runkkaan joka päivä. Mulla ei silti uskallus riitä yhdenkään jätkän pokaamiseen. mut sais lähes kuka vaan ok näkönen jätkä joka vähän yrittäis.


  • 30 v mies

Pikkujoulusta asti ollut...  18

Pikkujoulusta asti ollut putki päällä... jossain vaiheessa tuli sitten luvattua tyttöystävälle että ensi vuonna en osta pulloakaan alkoholia, mutta sovittiin että jo hankitut pullot saa juoda loppuun. Joten tilasin ja maksoin viime viikolla ensi vuoden viinat... alko toimitti reilut 200 pulloa vodkaa, viskiä, rommia, konjakkia jne. jne. jne. viime torstina. Nyt on sitten taas mitä juoda.

Kohta olen vissiin taas sinkku, mutta mitä sitten?


  • mies

Isäni kauppasi huumeita...  20

Isäni kauppasi huumeita, äitini oli osa-aikahuora ja broidini on vankilassa.
Tältä pohjalta on hyvä auskultoida käräoikeudessa.


  • 18 v mies

Ostin farkut, jotka ovat...  8

Ostin farkut, jotka ovat suht rumat, eivätkä juuri istu minulle. Oli pakko ostaa, kun oli Dieselin farkut alennuksessa...


  • 29 v mies

Pidän salaa...  11

Pidän salaa kuvaamisesta, se on tällä asteella hmm.. hieman sairasta kai?

Eli, minulla on työpöytä siten, että kun kameran laittaa siihen päälle niin sitä ei edes huomaa jos kuvaa vessaan päin.

Laitoin kameran rec asentoon kun tyttökaveri oli aamupissalla, kokeilin ihan vitsinä jos hän ottaisi suihin.
Yllätyin kun suostui, minua jännitti se kamera juttu niin kovasti, että meinannut millään laueta.
Jouduin sitten heti aamusta panemaan "hikiotassa", Enkä edes jaksanut loppuunasti itse.

Kuitenkin pääsin töissä rehvastelemaan taiteellisilla saavutuksillani, samalla käynistin jonkinlaisen äijä syndrooman nyt kaikki kuvaa salaa.

Paras oli ehkä viimekesänä kun yhdeltä urheilija tytöltä lähti taju orgasmin jälkeen, enkä edes kuristanut.


  • 20 v nainen

Olen muuten kaikin puolin...  44

Olen muuten kaikin puolin viehättävä neitokainen, mallin hommissakin kunnostautunut, mutta mua häiritsee valtavasti että pilluni on ruma kuin norsun v***u!
Minulla on suuria vaikeuksia ryhtyä uusiin seksisuhteisiin ja varsinkin antaa miesten nuolla itseäni, sillä pelkään heidän pitävän pilluani vastenmielisenä. Häpyhuuleni ovat pitkät, roikkuvat ja tumman violetit, lähes mustat. Ällöttää itseänikin suunnattomasti!


  • 23 v nainen

Olen toivottoman...  11

Olen toivottoman rakastunut opiskelukaveriini, joka on varattu. Hän tietää tunteeni ja on vastannutkin niihin tietyllä tasolla. Ongelma on se, että hän ei osaa päättää olisinko parempi, kuin hänen nykyinen naisystävänsä. Minä taas kilttinä ihmisenä en halua hänen päättävän suhdettaan minun takiani ja nyt en tee muuta kun haikaile hänen peräänsä. Ottaa päähän! Miks pitää rakastua varattuihin miehiin?


  • 40 v mies

Olen sovinisti...  34

Olen sovinisti. Mielestäni naisen pitää olla hellä ja passiivinen ja yleisesti ottaen on parempi jos nainen pitää suunsa kiinni. Naisten muodostamia lauseita on mahdoton täysin ymmärtää. Miehen tulee päättää ja kantaa vastuu isoista asioista. Naisten uskottomuus on (huomattavasti) tuomittavanmpaa kuin miesten


  • 25 v nainen

Aloin kerran deittailla...  55

Aloin kerran deittailla 28 vuotiasta kundia joka oli muuten kiva ja huomaavainen mutta sängyssä ei sitten osoittanutkaan minkäänlaista kiinnostusta esileikkiin. Arvatkaa mitä se juntti sanoi.

"No räplää nyt ittes märäks".

Ensin luulin sitä vitsiksi mutta se ei oikeasti ollut ikinä edes vilkaissut naisen jalkoväliä vaikka oli "kuulemma seurustellut muutaman kerran". Olin puutteessa ja äimistynyt ja jostain syystä päätin kuitenkin antaa tälle maalaisdorkalle.
Lopulta onnistuttiin kihnuttamaan 30 sekunnin ajan lähetyssaarnaaja-asennossa kunnes kundi sanoi lässyttävällä vauvaäänellä
"Ohoh, nyt tuli".

Vieläkin oksettaa.


  • 26 v mies

-ajelen usein kännissä...  23

-ajelen usein kännissä autolla.
-mulla on useita naisia.
-inhoan töitä(olen työtön)
-juon paljon viinaa.
-petän kaikkia ihmisiä tavalla tai toisella.
-inhoan somaleja ym. mutuja.
-elän toisten siivellä usein etenkin naisten.
-hoitelen naisia kielellä useita tunteja.
-musta kuitenkin tykätään.


  • 36 v mies

Olen transventtiili...  22

Olen transventtiili. Usein yksin kotona ollessa pukeudun miesten vaatteisiin ja ihailen itseäni peilin edessä. Erityisesti jussipaita ja pitkät kalsarit antavat todella voimakkaat tunteet kehossani. En ole kertonut tästä vaimolleni vielä, mutta aion kyllä ulos kaapista jonain päivänä. Olen käynyt jo setan kokouksissa ja tavannut muita saman harrastuksen löytäneitä.


  • 29 v mies

Nuorempana, panin yhden...  32

Nuorempana, panin yhden tyttö porukan ihan sekaisin.
Ne olivat noin 14v, oli kiva jakaa "oppi tunteja".
Mutta parasta siinä ehkä oli kun sai nuorta lihaa, joka päivä -eikä niissä ollut vanhan, naisen, hajua.

Kunnes eräänä päivänä ne pikku-ritsat, rupesivat vertailemaan kokemuksiaan.

Itse olin tuolloin 16v.
Kuitenkin minun vanhempani olivat etelän matkalla, portugalissa muistaakseni.
Päätin pitää kotibileet ja pidinkin, mutta en ollut ihan tyytyväinen siihen miten minua kohdeltiin.

Eli bileissä yksi niistä tytöistä halusi kokeilla sitomista, siis sitoa minut.
Suostuin, kuka ei olisi suostunut?
Mutta siihen minä en suostunut, että ne tytöt vuorotellen kävi imemässä ja ratsastamassa koko yön.
Minulla on vieläkin traumoja tästä epäinhimillisestä kohtelusta.
osa minusta haluaa kostaa kaikille naisille, en vieläkään pysty luottamaan naisiin niin paljoa, että voisi edes asua sellaisen kanssa.
Ei en ole homo.


  • 27 v mies

Tykkään olla kotona...  12

Tykkään olla kotona aamuisin ja iltaisin kalsareissa tai jopa munasillaan. Kun on tuttuja kylässä illalla saatan olla vain bokserit ja t-paita päällä. Tyttöystäväni inhoaa tätä, minusta ihan normaalia pukeutumistyyliäni, ja nalkuttaa asian tiimoilta lähes päivittäin.

Onneksi tyttöni ei ole "pimeässä peitonalla" tyyppiä, mutta muuten on kyllä aika rajoittunut: Ei suostu seksiin muualla kuin makkarissa ja ovi kiinni, vaikka itse haluaisin kokeilla myös muita huoneita. Minua ei myöskään häiritsisi vaikka koiramme olisivat läsnä kun rakastelemme, mutta tyttöäni ajatus kauhistuttaa?! En oikein ymmärrä, koska mekin olemme läsnä kun ne naivat, kakkivat, synnyttävät jne.

Lopuksi: ei nämä jutut meidän suhdetta kaada, mutta olisi toki kiva saada parempi puoliskokin hieman avoimemmaksi. Lienee turha edes haaveilla mistään kimppakivasta kun kerran tilanne on tämä mikä on...


  • 38 v mies

Kaikki alkoi siitä kun...  20

Kaikki alkoi siitä kun erosin joitakin vuosia sitten. Samalla vaihtui työpaikkakin, paikkakunnalta muuton takia. Uudessa duunissa pomo oli sellainen 5-kymppinen, vähän pullea, naimisissa oleva nainen. Jotenkin jo työhaastattelussa asiat lipsuivat vähän puolituhmiin juttuihin, mutta pidin pientä flirttiä ihan viattomana. Kunnes nyt muutaman vuoden aikana jutut menivät pikkuhiljaa entistä ronskimpaan suuntaan. Ja viime heinäkuussa, kun oltiin kaksistaan töissä, muut olivat kesälomilla, niin lähdettiin sitten töiden jälkeen vielä terassille. Suurin virheeni oli, että terassikierroksen jälkeen päädyttiin sitten vielä petipuuhiinkin. Tai kenties sitäkin suurempi virhe oli, että valehtelin pomolle, että olin itse nauttinut seksistä hänen kanssaan aivan suunnattomasti. Hän ilmiselvästi nauttikin, mutta mulle tuo akti oli ihan tavallinen, ellei jopa tavallista huonompikin.

Ja siitä se alkoi. Minä, ja naimissa oleva nainen, joka on vielä firman toim.joht ja omistaja ja perustaja. Salassa on tapailtu aina silloin tällöin koko syksyn, ettei hänen miehensä saisi meitä kiinni. Jotenkin nyt tympii tämä tilanne, seksikin on alkanut tuntua hänen kanssaan aina vaan huonommalta, mutta en keksi miten pääsisin tästä tilanteesta eroon. Pomo ilmeisestikin kokee seksin kanssani oikeinkin miellyttävänä, ainakin hän on melkoisen äänekäs saadessaan useita perättäisiä orgasmeja. Työpaikka sinänsä ja työkaverit niin mukavia, että millään en viitseisi uutta duunia alkaa katselemaan.

Nyt pari kuukautta sitten tapasin erään oman ikäiseni, yksinhuoltaja äidin. Aloimme tapailla, ja tapailu on syventynyt seurusteluksi. Nyt uutena vuotena mennään jo kihloihin, ja loppiaisena olisi tarkoitus muuttaa disketit samaan boksiin, eli samankaton alle asumaan.

Ongelmana on nyt tämä suhde pomooni, josta suoraan sanottuna en itse saa mitään, mutta jota en uskalla katkaista (työpaikka saattaisi mennä, tai ainakin tulisi kitkaa esimiessuhteessa), ja seksiinkin on nyt sitten vaan kilttinä alaisena tullut aina pomon ehdotuksesta suostuttua, vaikka omatunto kolkuttaakin, kun on nyt tuo uusi ja aivan erityisen ihana seurustelukumppani. Jolloin jos hän saa minut tästä työpaikkaromanssista kiinni, niin erohan siitä tulisi välittömästi.


  • 36 v mies

Ostin talon Jomtienista...  40

Ostin talon Jomtienista Pattayan kupeesta Thaimaasta. Minulla on säästössä yli satatuhatta euroa ja vielä yli 50k€:n auto minkä laitan myyntiin ja myyn tarvittaessa halvalla kunhan pääsen nopeasti siitä eroon. Minulla ei ole nykyään paljon kavereita eikä juuri sukulaisiakaan. Avovaimo on mutta hänen kanssaan olen vain siksi että saan säännöllisesti seksiä ja yhdenillan juttujen saaminen on aivan liian vaikeaa. Tammikuussa pakkaan kaiken minkä tarvitsen kahteen matkalaukkuun ja heitän lopun henkilökohtaisen krääsän roskiin. Sitten lennän bisnesluokassa Thaikkuihin ja jään sinne. Rahan pitäisi riittää helposti loppuelämäksi minkä vietän aurinkoa ottaen, sukellusta harrastaen, chillaillen ja matkustellen. Avovaimoni ei luonnollisestikaan tiedä asiasta vielä yhtään mitään. Kerron hänelle vasta kun lähden ja jätän myös asuntoni Suomessa hänelle.



  • 30 v mies

Minkä takia mielenkiinto...  24

Minkä takia mielenkiinto naista kohtaan loppuu heti kun on häntä nainut?

Tapasin tosi kivan ja fiksun (varakkaankin) naisen, mutta kuinkas siinä kävikään - polkasin häntä kerran ja nyt se ei kiinnosta minua ollenkaan, ei sitten yhtään, pikemminkin päinvastoin. Sikäli sääli sillä tiedän että hänessä on potentiaalia, mutta kun ei enää haluta, ollenkaan!

Mikä avuksi? Sama homma on vaivannut minua jo vuosia, ja tiedän että monet muut miehet tuntevat ihan samalla tavalla.