Panin hääyönäni... 68
Panin hääyönäni toista miestä.
Panin hääyönäni toista miestä.
Tämäkin tunnustus kuuluisi tehdä omalle rakkaalleni mutta silti sen tänne tilitän,seuraamukset ovat huomattavasti helpommat...siksi tämä rippituoli onkin KAI olemassa. Olen siis miltei joka viikonloppu sekaisin monestakin eri "tuotteesta". Oltiin sitten kotona rauhassa iltaa viettämässä tai kavereiden kanssa,aina olen aineissa.Naiseni antaa kaikkensa ja osoittaa rakkauttaan minulle joka ikinen päivä,on rehellinen ja mitä minä teen,elän valheessa enkä osaa tunnustaa!Mitenkään muuten en häntä ole pettänyt paitsi tällä julmalla salaamisella,käytän siis huumeita!
Päässä liikkuu ajatuksia jos jostain ja myös siitä että pitäisikö kertoa vai ei,jos sen teen niin tiedän menettäväni tämän ihanan naisen. Kertominen satuttaa häntä varmasti mutta se olisi varmasti oikea teko, saisinko tukea päästä irti tästä helvetin vetämisestä vai vetäisinkö mahdollisen eron jälkeen entistä enemmän! Hän ansaitsee parempaa mutta tulenko koskaan sitä hänelle kertomaan,en tiedä.
Olen paska jätkä,rippituoli on rippituoli...
Saarnaan miehelleni jos hän vilkaiseekaan toista naista ja olen todella mustasukkainen. Suhteemme aikana olen itse touhuillut muiden miesten kanssa, aivan alkuaikoina,yhdyntään asti menemättä.nyt en enää tekisi mitään pahaa enkä tahdo loukata miestäni millään tavoin. Hänen kaverinsa ovat turhan kiinnsotuneita minusta ja se aiheuttaa konflikteja.
Kiitos eksäni, joka piti toista tyttöystävää ja paneskeli mm. transuja, minusta on tullut kamala akka. Pyöritän neljää miestä yhtä aikaa, jokaisesta kyllä tykkään oikeasti. Ja jokaisen kanssa olen (yksipuolisesti) sopinut, ettei ole sitoumuksia... Kaikki ovat minuun tosi rakastuneita ja haluaisivat enemmän kuin voin antaa. Siihen vedän rajan, että seksisuhdetta en pidä kuin yhden kanssa kerrallaan. Tunnen itseni todella petolliseksi paskaksi, mutta toisaalta ajattelen, että hekin kuitenkin elävät jotain kaksoiselämää tahoillaan tai viime kädessä kuitenkin satuttaisivat minua. Anteeksi kaikki mieheni!
Oon seurustellu ihan hyvän muijan kanssa nyt vuoden. Oon pettäny jatkuvasti mutta kun oma tyttö kivan rikas niin mikäs tässä ei hävetä yhtään. Oon jopa yrittäny iskeä sen isorintaisempaa äitiä mutta ei se viinin tissuttelija ole uskaltanu vastata, vielä.
Itselläni on tapana, jos varatun naisen saan mukaani, jättää häneen pieniä "merkkejä" (lähinnä fritsuja) ympäri vartaloa. Aina se ei onnistu mutta jos nainen on tarpeeksi maistissa niin kyllä niitä saa tehtyä. Saapahan seuraavana päivänä hymyillä miettien millasia selityksiä naikkoset joutuvat äijilleen mahollisesti kertomaan.
Jeps, elikkä juhannuksena kävi sillai et tutustuin kahteen mukavaan tyttöön. Kävin nussimassa toisen tytön kans baarin vessas ja lemppasin sen sit. Sit lähettiin kaverin kans yöllä rannalle, jossa ois ollu tarkotus nähä toista tyttöä, mut matkalla rannalle käveltiin mun exän talon ohi jonne sit sattumalta päädyttiin, ku niitteen isä pyysi grillailee. No menin sit sinne istuu ku se mun exä ei ollu kotona. Sit yhtäkkii se ilmestyki sinne ja mentiin telttaan yöks ja kaikkee kivaa. Sit seuraavana aamuna oli oikeestaan aika kiirus. Painelin suoraan sen muijan luo nussimaan joka ois pitäny nähä siel rannal. Oli melko huisi Jussi..Yammmmiii
Mulla oli illallisvieraita pari päivää sitten, pomo ja työkavereita. Olin nähnyt vaivaa reseptien hakemisessa ja valinnassa.
Kokkailin innolla, paistoin lohta vähän pannulla ja laitoin savustuspussiin saamaan viime silauksen. Muusiperunat oli kiehumassa ja vihanneslisukkeet odottamassa. Aloin sitten värkkäämään kastiketta, joka on yleensä keittiössä se mun kompastuskivi. Reseptin piti olla helppo ja nopea, osa vieraista odotteli jo olohuoneessa. Kastikkeeseen tarvittiin 75g voita. Avasin jääkaapin ja muistin että olin siivonnut sen aiemmin päivällä ja heittänyt pois voin, jonka päiväys oli mennyt jo monta kuukautta sitten. Mulla ei ollut voita! Ajattelin että öljy kelpaa, mutta kylmä hiki pukkasi otsalle, olisin halunnut noudattaa reseptiä tarkkaan. Ei mulla ollut öljyäkään! Muutama pisara pullon pohjalla! En kehdannut lähteä rimputtelemaan naapurien ovikelloja, kun vieraatkin alkoi jo olla paikalla. Onneksi olin tuupannut sen roskapussin muka kiireissäni keittiön siivouskaappiin päivällä, joten ei kun penkomaan. Muutaman kuukauden vanha voi löytyi melko sulaneena pussin pohjalta. Kaivoin sieltä keskeltä puhtaimman näköistä kamaa ja ei kun kastikkeen laittoon. Pari roskaa piti vielä poistaa kattilasta, mutta kastike näytti ihan hyvältä ja vieraat kehui.
Pomo tuli vielä seuraavana päivänä kiittelemäään maukkaasta ateriasta. Kehui erikseen kastiketta. Pää meinasi räjähtää, naurua pidätellessä.
Puristelen mustapäitäni talomme hississä ja vaatekauppojen sovituskopeissa, koska niissä on niin hyvä valo siihen hommaan. Sitten jätän "löydöt" peiliin. Ällöä. tiedän.
Jos joutuu kaivamaan nenää niin ettei ole paperia just lähettyvillä, pyyhin liimat mahdollisuuksien mukaan esim pöytien alle, tai julkisilla paikoilla seiniin. tämäkin on ällöä, juu.
Olen ottanut suihin mieheni ystävältä kun mieheni oli sammunut
Olen valehdellut ja kiroillut.
-Ahmin kauheasti ja syön salaa, jotta muut eivät huomaisi kuinka paljon oikeasti syön.
-Minulle tulee välillä hyvin rajuja ja verisiä ajatuksia päähäni ystävistäni ja muistakin henkilöistä. Kuvittelen heidät verissään, silmät puhkottuina tai jotain muuta sellaista. Kerrankin kun mulla oli sellanen terävä laatta kädessä mieleeni tuli, että voisin viiltää sillä ystäväni kaulan auki.
-Ajoin kerran parkkipaikalla jonkun auton perään ja lähdin liukkaasti paikalta..
-Kerron ystävieni salaisuudet aina muillekin ystävilleni. Aina kun kuulen jonkun mehevän juorun, mun on pakko levittää sitä eteenpäin.
Etsin puhelinluettelosta jonkun pariskunnan numeron. Jos käy hyvä tuuri vaimo vastaa puhelimeen ja alan kysellä hänen miestään. "Oli niin hyvää seksiä eilen Matin kanssa." tai "Mulla piti olla Jussin kanssa treffit eikä hän ole vieläkään tullut! onko hän kotona?!" :P Olen luultavasti ollut monen riidan takana.
Viime viikonloppuna tyttöystäväni pari kaveria oli meillä yökylässä. Kun he menivät saunaan menin saunan ikkunan taakse tirkistelemään. Kiinnijäämisen pelkoa ei ollut joten katselin kaikessa rauhassa. Kiihotuin niin paljon että oli pakko masturboida siinä seistessä. Jälkeenpäin kyllä hävetti moinen typeryys.
Tää stoori olkoon opiksi miehille, ettei ihan joka muijalle kannata käydä rutisemaan!!
Mun kundikaveri jätti mut ilman kummempaa syytä. Esitin muka reilua, että erottaisiin sovussa ja ettei se mua mitenkään haittaisi, vaikka oikeesti haudoin mielessäni kostoa.
Vuoden päästä koitti koston hetki. Mä muutin uuden ihanan rikkaan miehen luo ja mun kaupungin vuokrakämppä jäi tyhjilleen, mutten raaskinut antaa sitä poiskaan. Niinpä alivuokrasin sen eksälleni, joka silloin sattui tartteemaan kämppää.
Tehtiin sopparit ja kaikki, ja exä maksoi mulle kiltisti vuokraa joka kuukausi. Kehui vielä miten reilu muija olin. Mutta minäpä en maksanutkaan vuokraa eteenpäin kaupungille!!!
Olin tehnyt osoitteenmuutoksen vain postiin, joten kaikki karhukirjeet ja lopulta häätöuhkaukset ja -ilmoitukset tuli mulle, eikä exä tiennyt niistä mitään. Häätöhän siitä tuli, muka maksamattomien vuokrien takia. Pah. ;)
Olin paikalla kattelemassa, kun exän kamoja kannettiin pihalle keskellä päivää, keräsin talteen kaiken vähänkin arvokkaan ja loput jätin spurgujen ja pentujen kerättäväksi. Ei sillä paljoa omaisuutta ollut jäljellä, kun se illalla tuli töistä kotiin!!!
Kosto oli sulonen, ja tienasin vuokrarahoilla ja sen kundin kamoilla pikku omaisuuden. Mahtaa jätkää ottaa pannuun, mutta oma mokansa. Jätti nimittäin väärän naisen!!!
Keksimme ala-asteikäisinä kavereiden kanssa mainion tavan piristää naapureita. Soittelimme lähialueen taloihin ja kerroimme, että teemme koulua varten tutkimusta ihmisten suosikkipitsoista. Sitten, kun tiesimme millaisista pitsoista ko. talossa pidettiin, soitimme paikalliseen pitsafirmaan ja tilasimme kyselyyn vastanneelle lahjaksi pari pitsaa. Leikki loppui, kun asiasta valitettiin koululle ja luulimme jäävämme kiinni. Emme jääneet.
Sain lapseni vuosi sitten, vaikka olenhan vielä itsekin lapsi. Uskaltauduin sitten sanomaan kullalleni raskaudestani "kulta meille tulee vauva", oltiinhan me lapsista puhuttu. Mutta päädytty tulokseen, että ei vielä vähään aikaan.
Ei siinä sen kummempia, mutta siihen kultani vain tokaisi et jos et muista niin ei olla harrastettu kuin kerran seksiä suhteemme alkuvaiheessa, ja silloinkin suojauksen kera. Kyllä hävetti.
Entisen miehen lapsihan se sitten olikin. Ihan entisen näkönenkin.
Mutta eipä ainakaan suhde päättynyt!
Olen seurustellut vajaa vuoden, ja kaikki toimii hyvin. Kuitenkin käyn harrastamassa seksiä entiseni kanssa silloin tällöin. Vähän surettaa, mut mikäs täs.
Eräänä päivänä töissä ollessani, vatsani meni sekaisin ja juoksin suinpäin vessaan toimittamaan tarpeeni. Suuren helpotuksen koettuani, vedin vessan, mutta se ei toiminut. Samassa huomasin lattialla olevan pöntön osan, jota ilman vessaa ei voinut vetää. Ovi kolahti ja kuulin huoltomiesten puhuvan oven takana "Siellä on joku.." Odotin hiljaa oven takana ja he odottivat toisella puolella. En luovuttanut ennenkuin he lähtivät ja sitten juoksin nolona pois taakse katsomatta.
Olimme poikaystäväni ja kavereideni kanssa laivalla, tietenkin juhlimassa ja matkalla vallitsi kostea tunnelma. Poikaystävälläni oli yhteinen hytti kaverinsa kanssa ja minulla toisen tytön kanssa. Vietimme aikaa yhdessä ja erikseen, mutta loppuillasta päädyimme taas yhteen.
Alkoi himottamaan ihan älyttömästi, joten poikaystäväni vei meidät hänen ja kaverinsa yhteiseen hyttiin. Naiskentelimme kovaäänisestikin useita tunteja ja juuri kun olimme mitä parhaimmassa poseerausasennossa sängyllä perseet hieman ylöspäin käden nojatessa lattiaan, mies juuri työntymässä minuun niin kaveri tuli ovesta sisään ja jäi monttu auki tuijottamaan meitä, kun häkeltyi tilanteesta sen verran. Epätoivoissani yritin repiä allamme olevaa pyyhettä päällemme, mutta koska se oli jumissa, olimme näytillä kuin tarjottimella nesteiden kera. Kyllä nolotti!
Kaveri pakeni toiseen hyttiin ja päivällä selvittyämme ruokailemaan kaverimme kailotti pitkin ravintolaa että toiset saa mutta jotkut jäävät ilman ja joutuvat häädetyksi vielä omasta hytistään. Oli mummeleilla ihmettelemistä kun pöydällinen nuoria naureskeli ja selitti irstaita seksijuttujaan kovaan ääneen...