Tämä olisi pitänyt lisätä jo kolme viikkoa sitten tänne mutta parempi myöhään kuin ei milloinkaan. Kokeillaan laittaa päiväys suurinpiirtein kohdalleen.
Ravintolassa törmäsin, vaaleaan 30-kymppiseen naiseen. Ihan kivannäköinen ja sellainen normaalipainoinen ja kroppainen. Näin jo hymystä, että hän on todennäköisesti valmis vaikka mihinkä; niin kuin olikin. Muutama lauseenvaihto ja sen jälkeen oli jo kiihkeitä suudelmia. Sen jälkeen ravintolasta pois ja taksiasemalle. Taksi ajoi suoraan naisen kotiin.
Aluksi hempeetä suutelemista ja silittelyä ja pikkuhiljaa vaatteita pois. Nainen tykkäsi, kun nai suhteellisen kovaa ja monissa eri asennoissa. Se mikä jäi mieleen oli se, että nainen otti tosi ahnaasti ja syvälle suihin ja loppuun asti. Tuntui hyvältä nussia ja laueta suihin. Lisäpointtina voisi sanoa, että uskovainen nainen. Että näin. 😉
-pelimies-