Rippituoli

  • 21 v nainen

Haaveilen jatkuvasti...  38

Haaveilen jatkuvasti ainakin kaksi kertaa vanhemmista miehistä. Ihastun aina miesopettajiini ja ajattelen kuumia seksisessioita ja häitä heidän kanssaan. Toivoisin niin että saisin vanhemman miehen itselleni.
Charmikkaan sellaisen.


  • 17 v nainen

oon yhen kiltin jätkän...  28

oon yhen kiltin jätkän kaa se ei ees tupakoi éikä juokaan paljon tää jätkä vaa asuu niin kaukana. nyt oon ihastunu toiseen itteeni vuotta nuorempaan jätkään en vaan viittis jättää sitä mun nykystä. toisaalta oisin kyllä valmis pettämään mut ei sekään oikeen tunnu oikeelta... mitenkähän tästä selviis??



  • nainen

Mulla on kaikinpuolin...  28

Mulla on kaikinpuolin ihana mies, mutta se ei pidä rintojen imemisestä pätkääkään. Se taas on asia joka kiihottaa mua suunnattomasti ja sitähän tekee vaan enemmän mieli kun sitä ei saa... Nyt mulla onki duunipaikalla mies jonka kanssa harrastetaan seksiä... Emme siis pane, vaan hän hoitelee rintani, mä hoitelen itteni siinä samalla. Mies myös runkkaa itteesä touhujemme aikana:)


  • 26 v nainen

erottiin...  12

erottiin poikaystäväni(hän jätti) kanssa ennen kesää, nyt on häntä alkanut vanha suola janottamaan ja haluaisi yrittää vielä kerran. Mutta mutta en vaan kestä hänen kesähoitaja joten luulen että tämä jää nytten sitten tähän.


  • 27 v nainen

Entinen ukkoni on nyt...  22

Entinen ukkoni on nyt ollut yli vuoden onnellisesti uudessa parisuhteessa ja lapsikin heille siunaantui viime kesänä. En mahda itselleni mitään, että kutkuttaa mukavasti, kun mies käy vieläkin minua "hoitelemassa", haikailee perääni ja hyviä ystäviäkin ollaan siinä sivussa. Eikä uusi eukko tiedä tästä mitään! Tiedän etten saisi sotkeentua, mutta se nyt on vaan niin mahtava tunne kun on ote toisesta, vieläkin...ü


  • 21 v mies

Haluisin löytää oman...  41

Haluisin löytää oman rakkaani jostain. Sellaisen kivan tytön kenen kanssa elää. En pidä baareissa käymisestä ja olen muutenkin aika ujo, niin se tytön löytäminen tuntuu aika mahdottomalta...
Olen rehellinen ja ystävällinen, en polta ja juon hyvin harvoin ja sillonki vähän. Tiedän etten koskaan pettäisi tyttöystävääni missään tilanteessa (vaikka sitä ei moni taida uskoa..), hän olisi minulle tärkein ihminen maailmassa. Olen pitkä, hoikka ja lihaksiakin löytyy.
Luulisi että tälläiselle nuorelle miehelle löytyisi oma tyttöystävä, mutta miten ja mistä sen löytäisi.....


  • 25 v mies

En ole monelle...  187

En ole monelle tunnustanut, mutta löysin nykyisen tyttöystäväni netin kautta... Aivan uskomattoman ihana ja rakastettava nainen! Kyllä sen helmen heinäsuovasta joskus löytää! =)


  • 22 v mies

Mä olen syntynyt...  24

Mä olen syntynyt kaverimieheksi. Olen aina tullut mielettönän hyvin toimeen naisten kanssa. Aina kun tapaan kiinnostavan naisen panostan hommaan aikaa ja efforttia ja pääsen tosi lähelle, mutta sitten tulee joka kerta sama sangollinen "sä oot tosi ihana tyyppi, mutta eiks oltais vaan kavereita" paskaa niskaan. Ja sitten kun frendit yrittää samoja mimmejä niin heti irtoaa pesää edestä ja takaa. Ja mitäs siinä sitten itse muuta voi kuin luimia kotiin runkkailemaan ja miettimään kuinka hienoa on "ihana tyyppi" tässä maailmassa.


  • nainen

Nuoleskelin n...  16

Nuoleskelin n. 60-vuotiasta miestä koska hän tarjosi minulle kostean baari-illan. Lupasin mennä hänen luokseen harratamaan seksiä seuraavana päivänä mutta luonnollisesti jätin visiitin tekemättä. Paskalta tuntuu vain se, että olen varattu ja silti olin kännissä valmis suutelemaan vierasta, vanhaa öklötystä. Yök.


  • 30 v nainen

Ihastuin kesällä...  16

Ihastuin kesällä tulisesti. Hengailin kaverin kanssa pari kuukautta. Hän oli teknisesti loistava seksipuuhissa, mutta en saanut hänen kanssaan kertaakaan orgasmia. Lopulta rupesin teeskentelemään, sillä mitä enemmän hän orgasmiani vahtasi, sitä vaikeammalta sitä tuntui saada. Teeskentelin hänelle siis kaikki orgasmini, koska en halunnut pahoittaa hänen mieltään. Ja hän luuli olevansa täydellinen rakastaja. Jätin hänet siihen luuloon ja jätin muutenkin. Oli lopulta pakko vehdata muiden kanssa, jotta sai varmuuden, ettei ollut mennyt rikki. Ihan ehjä olen. Tuntuu silti kaamealta nähdä häntä, kun tietää valehdelleensa näin intiimissä asiassa.


  • 24 v nainen

Olin teini-ikäisenä...  18

Olin teini-ikäisenä kirjeenvaihdossa varakkaan 56-vuotiaan miehen kanssa. Keksimme kavereitteni kanssa mitä hurjimpia seksikokemuksia, joita kertoilin tälle kirjeystävälleni, vaikka olin todellisuudessa neitsyt. Lähetin miehelle säännöllisin välein myös "häpykarvojani", jotka itse asiassa olivat erään mustaihoisen kaverini hiuksia. Sen jälkeen kun kaverini muutti toiselle paikkakunnalle, nyhdin tarvittavat karvat koirani pinnasta. Mies lähetti minulle joskus rahaakin, mutta hauskinta hommassa ei ollut rahan saaminen, vaan niiden kirjeiden lukeminen yhdessä kavereitteni kanssa. Terkkuja kaikille jotka tunnistavat minut tästä jutusta.


  • 20 v nainen

vein yhdeltä mieheltä...  19

vein yhdeltä mieheltä peppuneitsyyden. ja sain siitä armottomasti kiksejä. täytyypä tehdä useammin :)


  • 23 v nainen

Pokaan pelkkiä...  29

Pokaan pelkkiä suomenruotsalaisia. Pettävät surutta tyttöystäviään ja antavat aina.


  • 31 v nainen

On henkisesti niin huono...  12

On henkisesti niin huono olo että oksettaa. Odotan joka päivä että joku tulisi ja pelastaisi. Elän suhteessa jossa mietin joka päivä pettämistä ja lähtemistä mutta en uskalla tehdä ratkaisua. Olen luuseri.


  • 32 v mies

Masturboin aika usein...  28

Masturboin aika usein ,joskus jopa muutamia kertoja päivässä jotta pystyn rakastelemaan vaimoani pitkään....


  • 26 v nainen

Esitän...  27

Esitän poikaystävälleni olevani bi, vaikka oikeasti en ole. Esimerkiksi tv:tä katsellessa saatan kehua jonkun naisen rintoja ja mietin ääneen miltähän tuntuisi suudella niitä. Poikaystävääni tämä kiihottaa suuresti ja seksiä seuraa. Lisäksi kerron "unista", joissa rakastelen entisen
kämppikseni kanssa. Ja taas on seksiä tiedossa.

Kyllä miehet on helppoja.


  • 40 v mies

Minua kiihottaa...  27

Minua kiihottaa suunnattomasti kun vaimoni käy vieraissa. Olen jopa vienyt hänet naimaan erästäkin rekkakuskia. Yleensä vain haen kotiin ja saan kuulla kaikki yksityiskohdat. Yleensä saan nuolla vaimoni puhtaaksi mikä on minusta todella kiihottavaa. Vaimonikin tykkää järjestelystä sillä hän saa vapaasti naida niin paljon kuin haluaa.


  • 23 v mies

Olen seurustellut...  52

Olen seurustellut tyttöystäväni kanssa teinivuosista lähtien. Olemme hyvännäköisiä, sporttisia, akateemisia ja menestyviä nuoria aikuisia vaikka itse sanonkin. Tyttöystävälläni on aika avoin ja "pervo" luonne, aina valmis kokeilemaan kaikenlaista ja seksielämämme onkin tosi vilkasta ja monipuolista. Yksi juttu jota olemme muutaman kerran kokeilleet ja josta olemme kicksejä saaneet on ollut kolmas pyörä (toinen mies). Siis ihan puhtaasti heteroseksipohjalta. Itselleni on usein ollut tosi kiihottavaa katsella kun vieras kolli painaa omaa tyttöä, tosin joskus nöyryyttävää ja mustasukkaisuutta herättävääkin, mutta toisaalta se taitaa kuulua homman luonteeseen.

Kotimaassa kolmannet pyörät ovat aina olleet yhden illan juttuja joita ei ole myöhemmin tavattu, ainakaan minun tietääkseni. Puoli vuotta sitten olimme kuitenkin lomalla Floridassa jossa tapasimme paikallisen tumman komean nuoren miehen jonka kanssa tyttöystäväni sitten nai useita kertoja meidän hotellihuoneessamme. Tuosta reissusta parisuhteemme sai valtavasti lisälatausta ja panimme kuin kaniinit seuraavan kuukauden ajan kotiinpaluumme jälkeen. Tyttöystäväni ja tämä panopoika ovat olleet yhteydessä sähköpostin ja mesen välityksellä reissumme jälkeen ja taannoin tyttöni ehdottikin sängyssä uutta Amerikan reissua. Kun totesin ettei minulla taida olla varaa eikä kyllä lomaakaan, hän sanoi ettei se haittaa, hän voisi kyllä mennä yksinkin, kyseessä olisi kuitenkin puhtaasti "panoreissu" ja että oikeastaan olisi ihan kiva jos he voisivat rauhassa kokeilla joitain "juttuja" joista olivat puhuneet. Minä tietysti näin punaista mustasukkaisuudesta ja suutuin, mutta samalla kyrpä pamahti kovaksi kuin kanki tuosta ajatuksesta, mikä ei jäänyt tyttöystävältäni huomaamatta. Nyt en tiedä miten asiaan suhtautua, toisaalta "vieras mies"-juttu kiihottaa mutta toisaalta rajansa kaikella, kuka saatanan sekopää nyt päästäisi luvalla oman kauniin naisensa toiselle mantereelle vieraan kollin seksileluksi ja jäisi itse kotiin yksin runkkaamaan!?


  • 28 v mies

Joo ei tässä mitään...  24

Joo ei tässä mitään uutta mut mikäs tässä avautuessa. Petän aina tilaisuuden tullen jos satun seurustelemaan, tappelen pari kertaa kuussa ja putka on siksi tuttu paikka. Huorittelen kännissä tyttöystävää tai mikä tahansa hoito siinä silloin vieressä olemaankin. Silti yleensä mitä kusipäisempi satun olemaan naista kohtaan, sitä kiltimpi siitä ajan kanssa tulee mua kohtaan. Loukkaan aina syvimmin naista josta oikeasti välitän eniten. Naiset pitää mua itserakkaana ja itsevarmana. Oikeasti mä olen helvetin epävarma ja itsetunto on kohdallaan vaan 4 promillen kännissä.