auu

hii en enaa koskaa pussaile ! tai harrasta seksia tai mitaan mihin liittyy limakalvot ! mullon pusutauti ja ihan sika vittumainen viela oon vaa jossai hirvees kuumees ja kurkku iha sikakipee ja mainioo oikeesti oli taas nii helmi vkl tulos mut ei joudun nukkuu vaa himas huome oli tarkotus eka menna juhlii teemun kaverin synttareita koivukylaa ja siit sit haikkii yhyy ! ja sit menin viime yona herattaa kuulemma aidin ja olin vaa selittany miten mun hyva kaveri keisaripingviini on kuollut ku se liukastu jaatikolla :DDDD aitil oli kuulemma ollu naurus pitelemista 😮
apuapua mitas oon theny vaik mita taas sillee aika menny saatanan hitaasti ku on kyllastyny koulussa ja sit menny viel paalle duunii mis o kyl ollu semijees ja meil o mainioita panisitko-keskusteluita 😀 hahaa ja sit joku einlan paa kassis ja matkakortin arvot ja lasna 😀 ja meia kuvisprojekti: vimpula ! auuu nam
nojoo viimee viikol olin psykologil vittu 😀 jauhettii samaa paskaa en kayta mitaan paihteita en tupakoi en oo nisti ja alkoholii vaa jouluna perheen kanssa asiat muutenki tosi hyvin ja nukun mainiosti mullon ollu vaa muutama seksikumppani ja koskaa en oo yhdenyonjuttuja harrastanu ja aina oon kumin muistanu vitun kauheet paskanjauhantaa ei niiku paa kesta
viikonloppuna sit ei mitaa muuta ku et perjantaina oli duunin kesajuhlat kaikki oli iha tunnelis ja juomaa rullattii hyvaa tahtiin ja lauantaina sit vaha kummelii ja lonkeroo ja sit duunii sunnuntaina eipa oikee muuta haluisin hei vaha nyt kyl raejuustoo !
niiniii sit menin tanaa aamul vaa hirvees horrokses kampaajalle ku en voinu skipatakkaa sita ku letti o kauhees kunnos ja sain ajan eile illal no kuiteski ihan mukavahan tasta tuli ja vari on sikamakee !
lahdenpa tasta nappaamaan lisaa laaketta ! en oo vedelly tanaa vast ku 2grammaa 😀 ja sit tos laskeskelin eilen duunis et oon kolmen viikon sisaa syony 40kpl 600mg buranaa 😀 ! hajottaa kuume nousee taas !