Pala autonkorjausta

Voi vittusaatanaperkele.

Nyt nikertää ja pahasti, kerron.

Kas kun ostin navigaattorin. Ja sitähän pitää vähän niiQ ladata… No huomasin että auton savukkeensytytin ei toiminut, tai no toimi jos sitä laturia painoi pohjaan. No kelailin että kai siitä on kiinnike ”jousi” (vai mikä se nyt on) kuoleentunut. No ei muutakuin tuhkakuppi irti (kas kun sytsä majailee siinä tuhkiksen vieressä) ja jousen kimppuun. [B]Irroitin siis yhden ruuvin.[/B]

Tästä alkoi riemu. Ekaksi se saatanan paska sytsä ei halunnut mennä paikoilleen ja viimeinkä sen sain niin hommahan skulas ihan vitun hyvin. Jos laittoi stereot päälle ja laturin pistokkeeseen niin pamahti sulake ja sama toisinpäin. Siinä käryytin 3 röökiä, käräytin kourallisen sulakkeita ja funtsin riipaisua. Lopulta totesin että pakko painua broidin tallille kassoon mitä on tehtävissä.

42km ja 9 röökiä myöhemmin sain kojetaulusta revittyä sen verta palasta irti että sain sytkän liittimen näkyviin. No tässä vaiheessa se vitun homosytkä hajos palasiksi kiinnikkeistään ja taas palo röökiä ja päreitä. No vittuakos nilkat paskassa miettimään, kokopaska kourassa talliin ja kolvi kiltisti käteen. 2h ja lopulta koko paska on uudelleen kasassa ja kaikki toimii… Paitsi tuhkakupin valo.

Vitun valo, en tule vaihtamaan vaikka itse Mooses tulisi ja käskisi vaihtamaan.

Siis yksi vitun ruuvi irti ja helvetti pääsi valloilleen. Riipaisututtaa.