Moon wahwa!

Mulla on haba!

Kauhea shokki havahtua todellisuuteen ja huomata omaavansa lihaksia! 🙁

Nyt enÀÀn ei voi iskeskellÀ honteloita runopoikia/insinöörejÀ/muita ei niin fyysisiÀ tapauksia, jotta eivÀt tunne haabaani uhaksi miehisyydelleen. God dam! Mutta toisaalta, koskaan hontelommat miehet ei oikeen ole kolahtanut. Nyt voin sitten haba miesten kanssa vÀÀntÀÀ kÀttÀ ja juoda toisen pöydÀn alle? Jos ei kuitenkaan! *kikattelee*

SitÀ se urheilu tuppaa tekemÀÀn, lihaksia. Kunhan en sinne fitness osastolle kohoa niin olen tyytyvÀinen.

Toisaalta nÀyttÀÀ tasapainoiselta, kun fudiksesta/tanssista syntyneet jalkalihakseni latino pebani/muhkea dance aassini saavat vastapainoksi myös kÀsilihaksia.

Nyt moon wahva nainen!
……. joka kuitenkin tulee aina ja ikuisesti menemÀÀn deittinsĂ€/seurustelukumppaninsa/ukkonsa luo kurkkupurkin kanssa: ”hey honey… avaatko tĂ€n mulle plz..pusmus oot ihQ!…” Niis purekis on vaan, joku lukko mua varten etten saa koskaan niitĂ€ auki, vaikka nĂ€ppivoimia on kyllĂ€ kehittynyt kaikenlaisien silmĂ€lasien vÀÀnnöstĂ€.

ogij…nyt pukee vihdoinkin pÀÀlle, kun on VP ja lugemaan.