Koska internet huonontaa ihmisten muistia, otan vapauden toistaa itseäni.
Ja taas on hyvän asian puolesta tempaistu kun rouvat riisuivat vaatteensa "hyvän asian puolesta".
Tätä maailma just kaipaakin saatana, nakukalentereita joissa on näitä ihan tavallisia naisia ja miehiä.
Vittu minä haluan kalenterin missä on kissoja, koiria, kaneja, kettuja, ötököitä ja vaikka saatana naapurin Erkki pillihousuissa.
Koska kuka helvetti kehtaa laittaa seinälleen kalenterin jossa on alastomia perseitä auringonlaskussa?!
Siihen on kiva merkitä lasten hammaslääkärikäynnit ja muut perheen yhteiset menot kuten mummon synttärit:
– Katopas kun sattuu justiinsa lokakuulle tuommonen rintava ja reitevä rytmihyytelö!
Koska nämä kalenterit on (MUN MIELESTÄ) myöskin sisustuselementtejä, vituttais saada joku hoopo naiskalenteri HYVÄN ASIAN PUOLESTA TIETENKIN lahjaksi, sen voisi sitten asetella keittiönkaapin sisäpuolelle josta sitä ei ikinä tule katsoneeksi koska siellä se on piilossa koska sitä ei kehtaa esitellä kellekään koska se on niin nolo eikä käy tapetin sävyyn!
Mikään ei kuvota mua enempää kuin maininta "hyvän asian puolesta". En tiedä miksi mokoma sanonta ärsyttää. Ehkäpä siksi koska sillä oikeutetaan milloin minkäkin tahon puolesta rahan kerjääminen ja painostus että voitko hei ostaa tän 500 euroa maksavan lehden, tässä on hyvä tarkoitus *vapaasti valittava kohde*.
Että mua vituttaa, en käsitä miten mä aina pääsen tästä tämmösestä yhtä syviin vesiin vaikka nämä nakujulkaisut on jo todella vanhanaikainen juttu ja oon rähjänny näistä ennenkin.
Kaipa se niin on että tutut asiat vituttaa hautaan asti.
Ja ikenet verestää taas.
Mulla on krooninen joku saatanan tulehdus suussa, johtuu kylläkin ympäröivästä maailmasta koska kaikki on perseestä ja jos ei ole… No, on perseestä, mistäpä muualta!
Yks mikä myös vituttaa mua ihan helvetisti on Cheek.
Miksi te kuuntelette sitä vitun ölisijää?!
Saatana!