Sillä oli tässä jaksossa vähän turhan kalpeat kasvot. Tai ehkä niistä on tehty sen tavaramerkki? I don’t know. Hyvä biisi oli kuitenkin lopussa, The Googoo dollsin.
Oltiin kaupungilla joitain tunteja kamun kanssa, rrrentouttavaa näin LOMAlla sellainen. Päädyin punaiseen takkiin, saa nähdä tykkäänkö siitä huomennakin. Syötiin salaattia ja jälkkäriksi jäätelöä, tuli Hieman täydehkö olo. Mutta tyytyväinen sellainen x) Hommasin samantien sellaisia hakasia, pistän takkiin kun saisi olla yksi nappi enemmän alhaalla.
Puhuttiin pääsiäisen reissustakin. Huomenna lupasi kaverin veli ilmoittaa, lähteekö mukaan. Ja lähteekö kaverinsa. Jos ne eivät lähde, tulee ongelma. Mutta sitä mietittäköön sitten, kun kuulee tuomion.
Ei mun aivot oikein toimi nyt.