3.IKÄVÄNI

  • Jaykay77

Aamusella heräilin rauhallisesti vaan taas tuli kiirus. Onneks sain kyydit tuonne tukkatohtorille. ”Saksiniekka” oli tällä kertaa hiukan eri, jota olen yleensä käyttäny. Sama ”toimisto” kuitenki, eri tuoli vaan. No, olen kerran ennenki tätä neitoa käyttänyt hyväkseni tai pikemminkin hänen loistavia palveluitaan. Ekalla kertaa ihmettelin hiukan toimintatapaa, sain meinaan isosti kuvan, että neito flirttaa mulle ja vielä käsillään ;)!
No, istuin alas ja annoin saksien puhua…keskustelu oli hiukan tönköhköä, vaan ajan kanssa se alko sujuun. Hommien kliimaksipuolla alko taas tuntuun, että mulle flirttaillaan. Ja tulipas siinä suoria vihjeitäkin, että mistä neidon iltasella löytää. Tukka tuli kuosiinsa, melko komeeksikin vielä…olin niin tyytyväinen. Marssin kävelykadulla kohti Stokkaa ku näin että siellä pyörii ”VihreänRauhan” poppoota. Päätin mennä kysyyn, et pääsiskös niille duuniin. Se piiperö vinku jotain ettei nyt oikeen taida…olikohan syy minun kalliit ja lapsen kätösin tehdyt jenkkifarmarit, pienen mokkaranteen ompelemat nahkatossuni vai kenties lemmikkioravani, jota kuljetan aina sillon tällön pannassa….Hahha! No sanoin tolle kävelevälle Uffin mainokselle et menis vittu oikeisiin töihin ton ihmisten ahdistelun ja talonvaltausten sijaan!
Olo uuden tukan myötä leijaili sfääreissä ja oli aika itsevarma fiilis. Steppailin Stockan ovista sisään ja sit se iski. Äärettömän kaunis nainen katso mua suoraan silmiin ja jäi jotenki tuijottaan. Pysähdyin silmäilemään tota jumaltarta. Kaunis sulavalinjanen vartalo, vaatetus aivan viimisenpäälle ja jotenki sai kuvan että jalat maassa-tyyppi. Lähestyin ja katseltiin toisiamme silmiin sanomatta sanaakaan. Mä kosketin tota prinsessan ihanaa ihoa. Tätä jatku tovi ja sitte huomasin, miten vedän muitaki naisia puoleeni ku banaani simpansseja. Ajattelin, että mun uuden tukan takia, viehätysvoima on ylimmillään. No, sitten putosin nopeesti maanpinnalle, kun myyjäksi itseään tituleerannut kottarainen tuli viereen ja sano” Voitko lopettaa sen mallinuken lääppimisen, asiakkaat hermostuu”! Mä nousin ylös ja otin Ritolat! Menin kotiin, tein normipäiväaskareet ja marssin tuonne paikkaan, josta piti tuon parturin löytyä…ei löytyny, läksin Rennon kautta Kouluun ja sieltä Edisoniin. Edissä oli taas kaikki tutut, ystäväni Jania myöden. Istuttiin hetken heidän pöydässään, jossa sain kunnian väitellä tulevan KTM:n kanssa jostakin jota nyt en muista. Mielenkiintoseks tekee asian se, että tuo nainen oli jumalattoman kaunis, tumma pitkä tukka ja ruskeet isot nappisilmät. Tuli olo, etten halua päästää muidua koskaan lähteen…vähän sellanen ”vihollinen vuoteessani” -meininki. No tapasinpas siellä erään nettikirjottelututunkin, sellanen saparopäinen pygmi. Juteltiin sulavasti sillon tällön niitä näitä. No yhtä äkkiä nainen pussaa Jania, olin hiukan kummissani. No näin saman naaraksen vipeltämässä ympäri Edisonia ja pussailevan vähänki vastaantulevien miesten kanssa. Outoa käytöstä 31v äipältä. No selitys oli, että hänelle tuo pussaaminen on vähän ku olalle taputus. JUST: Mitäpäs, jos sen miehen seurassa on vaikka tyttöystävä…luulenpa vaan, että sitten taputellaan muuta ku olkaa. Ja voinhan mä alkaa kouriin naisten haaruksia ja ottaan perseestä kunnolla kii, oli tuttu tai ei. Ja sitten pokkana vaan selitän; Se on mulle vähän niinku ”hey, how are you doing…??”
Jouduin kuitenki poistumaan, ku Janin kanssa suunnattii Rilloon ja Bökeen. Typerä idea, sillä kello oli jotain puol kolme. No ranneke handuun ja ineen. Join pari bissee ja suuntasin Heselle. Kun olin suuntaamassa mittarille, sain helvetin humalaisen naisen toimesta puhelinsoiton, joka meni näin ”Mishä olet? Tuu tänne panemaan mua…” Kysyin; ”Oletko yksin?” V:” En ku on täällä toi yks…heppu!” Mä hihkasin; ”Mitäs jos panette nyt vaan humalaiset toisianne ja katotaa sitte toiste!”
No eihän muidu luovuttavanu vaan tivaa, että ”Tuu ny ku mä haluan kahta miestä kerralla!” Mä taas tokasin, että; ”mitäs se auttaa et mä sinne tuun. Siellä on sittenki vasta yks mies, ja joudutaan ettiin sen velton tenukepin tilalle joku muu MIES, joka saattaa olla tällä kellonlyömälle melko mission impossible!” Lopuista naisen tarinoista ei saanu selvää, joten punasta luuria ja mittarin etsintään.
Sain nopeesti yhden ja suuntasin ”kylään”. Siellä sitä oli taas pikku-Jannen kiva kölliä…

Kirjoitettaessa soi BloodHoundGang; Vagina

1 kommentti

Anonyymi

5.12.2021 10:54

Täältä löydät pian seksiä, suhteita, Deittailua --> http://dating24.me