Myytävänä karvainen pylly

  • suojelusprkl

Alkaa taas hiljalleen rassaa Pedon öiset kirmailut. Taaskaan tullut nukuttua sen riehumisen takia. Rontti vetelee himo spurttikohtauksia olkkarissa ja mouruaa kuin olisi parrua vailla. Aamulla taasen itse onnistuin kaataa vesilasin makkarin lattialle ja kun en jaksanut sitä alkaa siinä pöhnässä siivoskelee, niin heräsin siihen kun Peto päätti alkaa siivoskelee mun puolesta ja lipitteli vettä lattialta suureen ääneen.

Onhan tuossa kissassa hyviäkin ominaisuuksia, mm se että se tykkää siivota omat oksennuksensa syömällä ne sekä siivoskelee aina lattialle tippuneet sipsinjämät parempiin suihin. Vielä kun se oppisi käyttämään tuota vedettävää vessanpönttöä sekä tappaa epämukavat naapurit. Varsinkin ne, jotka tykkää tapella öisin (kuten viime yönä) suureen ääneen huutaen.

Tämä rontti taasen on kuin mä, mitä tulee tulostimen korjaukseen:
http://www.city.fi/antitv/klippi/25178/

4 kommenttia

suojelusprkl

26.11.2008 10:52

Tunnetko pakottavaa tarvetta päästä perskarvoistasi eroon? Kuumavaha auttaa siihen...

nekobasu

26.11.2008 11:33

Me ollaan ihmetelty ihan samaa Mörrin kanssa, sekin on lähiaikoina pitänyt kauheeta älämölöä öisin. Ravaa ympäriinsä ja hyppii päälle sänkyyn useamman kerran yössä. Ruokaa sun muuta sillä on aina joten ei se siitä voi olla kiinni, vissiin vaan muuten seonnut. :P

suojelusprkl

26.11.2008 11:42

Peto pomppii rahilta sohvalle, sohvalta sohvan takana olevalle matalalle hyllykölle ja siitä ruokapöydälle. Aivan mahdotonta sinkoilua. Ja sit vedetään pillurallia ympäri asuntoa. Jumalauta, nyt on talvi eikä mikään kevät! Eikös kissat ole yleensä kesällä tuollaisessa jamassa?

Anonyymi

5.12.2021 10:52

Täältä löydät pian seksiä, suhteita, Deittailua --> http://dating24.me