Kate Moss jatkaa ranskalaisen laukkumerkin Longchampin nenänä ja tyylienkelinä syksyllä. Syvempi tyylillinen yhteistyöhän alkoi keväällä ja ensimmäinen Moss-kokoelma oli hyvin tyylikäs, joskaan ei kovin yllättävä.
Syksyn laukuissa on tyylin lisäksi myös yllättävyyttä. Neo Pure, Neo Patch ja Neo Precious -teemoja edustavat laukut syntyivät Mossin löydettyä 1970-luvun laukkuja Firenzestä ja Marrakechista. Luvassa on lampaannahkaa ja tilkkutyyliä.
Mutta katsokaa itse. Esittelen alla suosikkini kokoelmasta.












2 kommenttia
farhanjani
5.5.2025 02:29
รับผลิตถุงพลาสติก https://www.hf2pack.com/รับผลิตถุงพลาสติก . ซองกันกระแทกพร้อมสกรีนลาย มีบับเบิ้ลในตัวปกป้องสินค้าจากแรงกระแทกระหว่างการจัดส่ง
farhanjani
8.5.2025 00:07
Tote bags with multiple compartments https://sunandmoonlitcrew.com/ . Shop for organized tote bags online that give you smart storage spaces to keep everything in the right place.